its murr Schunk

Pramet hlásí velký návrat na MSV

Největší český výrobce řezných nástrojů, Pramet Tools, se po 8 letech vrací na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Návštěvníci se budou moci přesvědčit o obrovském skoku, který se společnosti během několika málo let podařilo realizovat. Prezentace představí široký výrobní záběr Prametu a ukáže, kde všude si nástroje této značky našly své zákazníky.

 

Srdcem veletržní prezentace bude kampaň TELLING STORIES (vyprávění příběhů). Její vizuální podoba ve formě interaktivního filmu bude poprvé odhalena právě na brněnském veletrhu. Celkem představí Pramet dvanáct příběhů, které zavedou diváky na trhy, kde působí pobočky společnosti Pramet. V každém příběhu bude představena jedna úspěšná aplikace. Hrdinou každého z příběhů tak bude reálný zákazník, kterému nástroje Pramet pomohly zlepšit produktivitu výroby, nebo které vyřešily problém s dosavadní technologií. Skladba prezentace bude nejvíce ovlivněna segmenty, na které se Pramet zaměřuje a ve kterých představují jeho nástroje světovou špičku. Tři z příběhů tak zákazníkům představí relativně úzkoprofilová, avšak zajímavá, řešení pro železniční segment. Konkrétně obrábění automatických spřáhel vagonů v Rusku, tramvajových výhybek v Polsku a v neposlední řadě unikátní řešení pro dynamické frézování kolejnic, které Pramet vyvinul v letošním roce pro německý trh. Další příběhy pak návštěvníky zavedou do odvětví metalurgie či automotive aplikací.
Stranou prezentace nezůstane rozsáhlý rozvoj obchodní sítě, který nastal od poslední účasti Prametu na MSV v roce 2004. Za 8 let se podařilo Prametu otevřít 5 zahraničních poboček a jednu reprezentační kancelář. Najdete mezi nimi zámořské trhy – Brazílii a Indii či poslední, v roce 2011, otevřenou pobočku v Číně. Prametu se dlouhodobě daří v Rusku, kde se za 7 let působení stal trojkou na trhu a v Šumperku netají ambice stát se ruskou dvojkou. Právě Rusko je zemí zaslíbenou pro oblast železničních řešení. Kupříkladu pro ruské dráhy dodává Pramet 90 % nástrojů.
Veletržní prezentace Pramet Tools nabídne interaktivní zážitek s pomocí moderních audiovizuálních technologií. Pramet Tools však investuje i do moderních komunikačních kanálů, z nichž některé si právě v Brně odbudou svou premiéru. Konkrétně Pramet představí na MSV nové internetové stránky společnosti, které nabídnou přehledně veškeré informace o společnosti a jejím sortimentu a budou sloužit jako rozcestník na další aplikace a zdroje informací. Důkladně budou propojeny především s on-line katalogem nástrojů Pramet, který obsahuje detailní technické informace o skladovaných nástrojích Prametu. Novinkou letošního roku je e-shop, který je od začátku léta k dispozici českým zákazníkům a který umožňuje rychlou a jednoduchou objednávku nástrojů Pramet. Na MSV bude rovněž představena speciální mikrostránka na adrese www.pramet-stories.com, která nabídne internetovou podobu výše zmíněných příběhů. Zoufat tak nemusejí ti, kterým pracovní či jiné povinnosti neumožní stánek Prametu v hale F navštívit.
 

 
Publikováno: 10. 10. 2012 | Počet zobrazení: 1713 článek mě zaujal 353
Zaujal Vás tento článek?
Ano