asseco Aimtec murr

Malý projektor s velkým obrazem

Obří velkoformátové TV obrazovky možná časem zastoupí zcela jiná generace zařízení s minimalistickým trendem. Příkladem je chytrý projektor Emotn N1 Full HD od čínské firmy Dangbei.

 
Necelé dva kilogramy těžký projektor o rozměrech 18,2 x 12,5 x 19,2 cm je kompaktní a lehké zařízení, snadno přenosné a kdekoliv instalovatelné. Jediné omezení je, že musí být umístěno poblíž elektrické zásuvky, protože neobsahuje žádné baterie, stejně jako TV.
Na rozdíl od jiných smart-projektorů používá N1 operační systém Linux s předinstalovanými aplikacemi pro zábavu, takže uživatelé nemusí stahovat další aplikace, jako v případě řešení založených na Android TV, má oficiální licence od Netflixu. Dedikované klávesy umožňují přímý přístup k Netflix, Prime Video a YouTube.
Ve výbavě nechybí Wi-Fi 802.11ac a Ethernet LAN, dalšími možnostmi jsou připojení Bluetooth 5.0, HDMI a USB. Zařízení disponuje i ozvučením Dolby Audio s dvojicí 5W reproduktorů. Projektor lze naklápět v až 120° úhlu a promítá nativní obraz v rozlišení 1080 px od 60 až po 120 palcové úhlopříčky. Využívá laserové automatické ostření Time of Flight a automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení.
 
Publikováno: 17. 4. 2023 | Počet zobrazení: 336 článek mě zaujal 70
Zaujal Vás tento článek?
Ano