asseco Aimtec murr

Robustní Landtrek

Nový Peugeot Landtrek disponuje všemi znaky segmentu pick-up, jako je robustnost, zdolávání terénu, tažná kapacita 3,5 t a také příslušné technologie. Na trhy Latinské Ameriky a subsaharské Afriky se dostane koncem roku, s Evropou se nepočítá.

 
Model Landtrek je teprve druhým pick-upem v globálním portfoliu značky Peugeot. I když byl vyvinut u čínské automobilky Changan Automobile, zahrnuje všechny stylové principy značky Peugeot. Jde o odolný pracovní nástroj, který by měl nabídnout komfort na úrovni SUV.
Dodávat se bude v provedení s jednoduchou a dvojitou kabinou (délky 539/533 cm) při konstantní šířce 192 cm. Jako Single Cab má nejprostornější nákladový prostor (243 x 160 x 50 cm), kam se vejdou tři europalety. Povolená hmotnost přívěsu je 3 t.
Pohon zadních nebo všech kol budou zajišťovat dieselové i benzinové agregáty. Turbodiesel objemu 1,9 l disponuje výkonem 110 kW a zážehová jednotka 2,4 l výkonem 150 kW. Díky systému eLocker s automatickým rozpojením, kterým je opatřen zadní diferenciál verze 4x4, je zaručena univerzálnost použití v jakýchkoli podmínkách.
 
Publikováno: 10. 4. 2020 | Počet zobrazení: 1046 článek mě zaujal 250
Zaujal Vás tento článek?
Ano