asseco Aimtec murr

Přídavné monitory k notebooku

Hodí se pro různé tloušťky i velikosti displejů, k nimž se přidávají, zapojují se přímo, takže nejsou potřeba speciální ovladače. Ať už to potřebujete pro práci, nebo hraní, získáte tak mnohem více vizuálního prostoru.

 
K dispozici jsou sady s jedním, dvěma, a dokonce až se čtyřmi monitory, které lze připnout k notebooku, resp. k více notebookům. Doplňkové monitory Packed Pixel používají porty DisplayPort nebo Thunderbolt (1 nebo 2), porty HDMI, VGA a Thunderbolt 3 nejsou podporovány. Displeje velikosti 9,7" s velmi vysokým rozlišením (2048 x 1536 px) sedí perfektně vedle většiny velikostí monitorů a mohou být použity v režimu na výšku i na šířku. Jde o stejné obrazovky, které Apple používá k výrobě svých iPadů.
Jak zdůrazňuje výrobce, průkopnický patentovaný systém pro montáž je první svého druhu a konzoly jsou k notebooku připojeny pomocí nastavitelného popruhu, což umožňuje jejich použití s širokou škálou velikostí obrazovky. Konzoly lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly většině tloušťek nebo úkosů obrazovky, a nejsou zapotřebí žádné lepicí podložky nebo neohrabané klipy. Montážní systém je navržen tak, aby nemohlo dojít k poškrábání či poškození notebooku.
 
Publikováno: 2. 4. 2018 | Počet zobrazení: 2989 článek mě zaujal 439
Zaujal Vás tento článek?
Ano