asseco Aimtec murr

Tablet pro zdravotnictví

Druhá generace vysoce odolného tabletu Toughbook CF-H2 Health byla uvedena na trh speciálně pro pracovníky ve zdravotnictví.   

 

Společnost Panasonic vyvinula tohoto mobilního klinického asistenta díky úzké spolupráci se zdravotnickým personálem. Lehký přístroj (1,58 kg) představuje dokonalý, vodě i nárazům odolný, snadno dezinfikovatelný a současně lehký tablet s jednoduchým používáním a konektivitou.
Mobilnímu zdravotnickému personálu umožňuje CF-H2 Health vysokou produktivitu práce přímo na místě léčby – můžou využívat výhod okamžitého přístupu ke všem důležitým záznamům o pacientech a o jejich diagnóze včetně informací o medikaci. Navíc je možné Toughbook držet při práci jen v jedné ruce a druhou využívat duální dotykové ovládání. K dispozici jsou i čtečky čárových kódů a čipových karet vyhovující standardu ISO 14443. 
Díky nejnovějšímu nízkonapěťovému procesoru Intel® Core i5-2557M (1.7 GHz) s technologií vProTM a grafické kartě Intel® HD 3000 s dokonalejší podporou multimediálních funkcí byl výpočetní výkon oproti předchůdci CF-H1 zvýšen více než čtyřnásobně. Operační paměť může být zvětšena až na 6 GB a ve standardní konfiguraci je využíván pevný disk s kapacitou 160 GB (volitelně pak o kapacitě 128 GB).
Toughbook zůstává nejodolnějším tabletem ve své kategorii – mj. disponuje teplotní ochranou i ochranou proti vibracím a je odolný pádům z výšky až do 90 cm.
 

 

 
Publikováno: 18. 10. 2011 | Počet zobrazení: 4034 článek mě zaujal 903
Zaujal Vás tento článek?
Ano