asseco Aimtec murr

Holit se už můžete třeba i v sauně

Také vás rozčiluje zamlžování zrcadla v koupelně? Přesně tento problém se rozhodli vyřešit tvůrci pomůcky nabízené jako „nejlepší osvětlené nezamlžovací zrcadlo“. 

 

Sprchové zrcadlo s osvětlením zůstalo podle testů provedených The Hammacher Schlemmer Institute bez zarosení nejdelší dobu ze zkoušených kandidátů. Zatímco menší modely byly úplně zamlžené po pouhých pěti minutách v horké sprše, nejlepší zrcadlo bylo „mlhyprosté“ ještě po více než 20 minutách. Tajemství tkví v unikátní nádržce teplé vody, která udržuje zrcadlo ve stejné teplotě jako jeho okolí. Místo běžného upevnění pomocí nespolehlivých přísavek, které rychle ztrácejí přilnavost, lze toto zrcadlo snadno nainstalovat pomocí odnímatelné vrstvy silikonového lepidla. LED diody na každém rohu zvýši viditelnost ve špatně osvětlených sprchových koutech. Ve výbavě jsou kromě odkládací poličky na břitvu i stěrky.
Obdobným řešením je produkt firmy Zadro vyrobený z odolného nerozbitného skla a materiálu pokrytého speciálním emailem s patentovanou hydorfobickou vrstvou zamezující působení vodní páry. Osvětlení, které se automaticky vypíná po 5 minutách, obstarávají dvě LED diody. Zrcadlo je vybaveno i digitální časomírou s LCD displejem a funkcí alarmu. Vyrábí se i jako kosmetické zrcadlo pro dámy.

 

 
Publikováno: 12. 5. 2015 | Počet zobrazení: 3034 článek mě zaujal 610
Zaujal Vás tento článek?
Ano