asseco Aimtec murr

Pneuservisy Premio

Jelikož se podzimní počasí již hlásí o slovo a termín v kalendáři napovídá, že je čas na výměnu letních pneumatik za zimní, budou v pneuservisech mít plné ruce práce.  

 

Hlavní vlna zájmu je jako každoročně koncem října a tak jsme se ptali, jak jsou servisy na tuto situaci připravené. Např. v síti servisů Premio, která funguje na bázi franšízového konceptu spadajícího pod společnost Goodyear Dunlop Tires Czech, jsou vybaveni a připravení na prvotní nápor, přesto apelují na řidiče, aby výměnu pneumatik neodkládali.
„Řidiči reagují na dlouhodobou předpověď, podle které lze v následujícím období očekávat průměrné denní teploty pod 10 °C, a ranní teploty se budou dokonce pohybovat lehce nad nulou, což jsou podmínky, při kterých je již vhodné používat zimní pneumatiky,“ uvádí Filip Balcárek, manažer celé sítě 41 poboček pneuservisů Premio v ČR. „Zkušenosti z předchozích let ukazují, že čeští řidiči jsou v používání zimních pneumatik zodpovědní. Od uzákonění povinnosti používat zimní pneumatiky ve stanovaném období se mezi nimi najdou jen výjimky, které v nastávajícím období nepřezují. Pro náš obor jde o nejrušnější období, během dvou až tří týdnu nás navštíví nespočet českých řidičů, na které musíme být připraveni. Jelikož jsou pak některé termíny více obsazeny, nabízíme tzv. on-line rezervaci na vybrané termíny,“ dodává Filip Balcárek.
Jak jsme se přesvědčili, pneuservisy Premio nabízejí nejen široký sortiment služeb od běžného prodeje pneumatik a jejich přezutí, ale jsou vybaveni i na uskladnění pneumatik, prodej ráfků a jednodušší servisní služby. „U našich zákazníků se setkáváme se stále častějším zájmem o další drobné zásahy, které se týkají např. brzd, tlumičů, výměny provozních kapalin, nebo dalších služeb, které jsme jim schopni poskytnout. Tím se vyhnou další nutné návštěvě jiné provozovny a ušetří svůj čas,“ doplňuje Filip Balcárek.
Síť Premio je zásobena širokou nabídkou nových i starších modelů pneumatik různých světových výrobců. Novinkou pro rok 2014 z portfolia Goodyear Dunlop je pneumatika Goodyear UltraGrip 9, která nahrazuje žádaný model UltraGrip 8. K dostání je ve 33 rozměrech od 14 do 16 palců. Poprvé v historii nabízí UltraGrip 9 dvě různé podoby dezénu v závislosti na konkrétním rozměru. K tomu bylo přistoupeno z důvodu, aby pneumatika poskytovala co nejlepší možný výkon u všech svých rozměrů. Lepší ovladatelnost na sněhu je zajištěna velkým množstvím hran a vyšším počtem lamel na ramenních blocích.
 

 
Publikováno: 29. 12. 2014 | Počet zobrazení: 2677 článek mě zaujal 641
Zaujal Vás tento článek?
Ano