asseco Aimtec murr

Mobilní pohotovostní kavárna do kapsy

Milovníci kávy, zbystřete! Svůj oblíbený nápoj můžete mít vždy po ruce, ať jste kdekoli. Hrnek na kávu se symbolem opičky a názvem Hey Joe není jen pouhá termoska, ale skutečný kávovar, který připraví kávu uvnitř hrnku (a samozřejmě může posloužit i jako zmíněná termoska pro její ohřátí). 

 

Zařízení v podobě válečku je rozděleno do dvou částí, jedna pro vodu a ostatní na kávu, s podnosem uprostřed, kde je možné umístit další doplňkové vybavení, např. filtrační modul. Hey Joe pojme ca 0,4 l vody v horní nádrži, a stejné množství kávy může uvařit do spodní nádržky. Po jednom stisknutí tlačítka napájení (rozsvítí se modře), bude vařit kávu na 140 °C, dvojím stiskem tlačítka (bude svítit červeně) se bude vařit na 155 °C a stisknutím tlačítka třikrát jej rozsvítí bíle, a dá  signál k přípravě studené překapávané kávy. Stejně tak ovšem může být zařízení podle jeho tvůrců použito pro přípravu čaje. Zařízení lze poměrně snadno vyčistit, pokud si s jeho pomocí např. jen potřebujete uvařit čistou vodu. Baterie by měla vydržet přípravu asi tři šálků kávy, ale lze si pořídit i záložní baterii.
Firmě se už podařilo na crowdfundingovém serveru Kickstarter shromáždit na 65 000 dolarů, tedy více než trojnásobek cíle potřebného pro financování projektu, takže je reálná šance, že se s touto věcičkou za čas na trhu opravdu setkáme.
 

 
Publikováno: 25. 8. 2014 | Počet zobrazení: 2841 článek mě zaujal 663
Zaujal Vás tento článek?
Ano