asseco Aimtec murr

Nastavitelná výška toalety

Buď díky módnímu trendu, či z ekonomických důvodů, stále více rodin se vrací k vícegeneračního soužití pod jednou střechou. Tak je nutné už při plánování bydlení zohlednit potřeby mladších i starších, velkých i malých členů domácnosti. 

 

A právě v koupelnách se nejlépe uplatní výrobky, které jsou flexibilní, aby poskytovaly dostatek pohodlí uživatelům jakéhokoliv věku. Mezi takové bychom mohly zařadit nový WC prvek Eco Plus od firmy Viega, díky němuž lze plynule nastavit výšku WC při každém jeho použití.
Zajímavé na tom je, že k tomu nejsou potřeba žádné dodatečné stavební úpravy ani žádná elektronika. Montáž technické novinky je velmi jednoduchá. Jelikož je vše smontované již od výrobce, stačí modul Eco Plus i ostatní prvky WC jednoduše integrovat do předstěnové instalace. Celé zvedací zařízení je ukryto za deskou z bezpečnostního skla. Viditelné zůstává pouze ovládací tlačítko umístěné na skleněném panelu. Jeho stisknutím se toaleta bude pohybovat plynule nahoru nebo dolů v rozmezí 8 cm, podobně jako kancelářská židle. Zařízení je možno použít v kombinaci se všemi běžnými typy toaletních mís.
 

 
Publikováno: 12. 5. 2014 | Počet zobrazení: 3056 článek mě zaujal 714
Zaujal Vás tento článek?
Ano