Rosler MURR2 Schunk

Rozšíření personální agentury

Portál pracovních nabídek Jobtome.com se připojuje k evropské personální skupině Gi Group, jejíž součástí je i personální agentura Grafton Recruitment.

 
Skupina Gi Group dokončila akvizici společnosti Jobtome, jednoho z největších online agregátorů pracovních míst na světě. Společnost Jobtome, která byla založena v roce 2014 a má sídlo ve Švýcarsku, dnes působí ve 35 zemích. Má více než 10 milionů uživatelů a přes 9 milionů pracovních nabídek agregovaných z 10 000 webů z celého světa.

„Jsem velmi optimistický ohledně úspěchu tohoto partnerství,“ uvedl Gabriele Borga, zakladatel a generální ředitel společnosti Jobtome. „Spojení se skupinou Gi Group ještě více posílí plány růstu a expanze společnosti Jobtome. Zejména nám to umožní zrychlit naši strategii go-to-market zaměřenou na firmy, které aktivně hledají pracovníky.“

„Jako globální hráč působící ve více než 50 zemích vidíme na světovém trhu práce širokou škálu výzev,“ uvedl Stefano Colli-Lanzi, generální ředitel a prezident Gi Group. „Věříme, že nejdůležitější výzvou je neustále zajišťovat účinnější a efektivnější sladění poptávky a nabídky pracovní síly a být atraktivní pro uchazeče, zejména v tomto historickém okamžiku digitální transformace.“

„Ve společnosti Jobtome jsme identifikovali ideální reakci na tyto výzvy. Jejich platforma a zavedení programové reklamní technologie nám umožní zvýšit naši schopnost spojit kandidáty a firmy. Díky digitálním a mobilním řešením, které vyvinula, budeme také atraktivnější pro kandidáty,“ pokračoval Stefano Colli-Lanzi.

„Nemůžu se dočkat, až přivítáme tým společnosti Jobtome a začneme společně pracovat na řešeních, která mohou skutečně reagovat na stále složitější a různorodé potřeby kandidátů i firem,“ uzavřel Colli-Lanzi.Skupina Gi Group obdržela právní radu od společností SZA, Bär & Karrer a Studio Pirola e Associati a finanční poradenství od společnosti Fitidal Spa. Společnosti Jobtome pomohla investiční banka GCA Altium a advokátní kancelář Orrick, Herrington & Sutcliffe.
 
Publikováno: 16. 4. 2021 | Počet přečtení: 147