Rosler MURR2 Schunk

Herní sluchátka SureFire

Specializovaná herní značka SureFire společnosti Verbatim, uvedla na trh dvě novinky v podobě herních sluchátek Harrier 360 Surround Sound USB Gaming a Skirmish Gaming. Oba typy sluchátek přináší pro PC a konzole pohodlí a čistou komunikaci.

 
Náhlavní soupravy jsou součástí nové produktové řady SureFire, která zahrnuje externí SSD a HDD disky, herní myši, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další herní příslušenství.

Herní souprava Harrier 360 Surround Sound USB, přináší Virtual Stereo Surround Sound 7.1, jehož prostorový zvuk hráčům poskytuje ten správný náskok před soupeři. Nastavitelné RGB podsvícení lze ovládat pomocí dálkového ovladače na kabelu a díky velkým náušníkům a polstrované čelence, bude i dlouhé hraní příjemné. Flexibilní mikrofon je odnímatelný pro situace, pokud zrovna nepotřebujete chatovat, při sledování videa, či pokud posloucháte hudbu. Díky USB připojení je Harrier univerzálně kompatibilní se všemi konzolemi a počítači s rozhraním USB.Headset Skirmish s maskáčovým designem, LED osvětlenými bočnicemi a mikrofonem, se hodí k jakékoliv herní sestavě. S 3,5mm jack konektorem je souprava univerzálně kompatibilní, což umožňuje uživatelům hrát hry, poslouchat hudbu a užívat si zvuk, na jakékoli platformě, ať už se jedná o herní konzoli, PC nebo notebook. Skirmish je vybaven vysoce výkonným stereofonním zvukem 2.0 a také všesměrovým flexibilním vestavěným mikrofonem, zajišťujícím jasnou komunikaci se spoluhráči. Je také lehký, nastavitelný, má měkké a pohodlné náušníky a obsahuje ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu přímo na náušníku.

 
Publikováno: 15. 4. 2021 | Počet přečtení: 157