Rosler MURR2 Schunk

Luxusní „obytňák“ Morelo

Mezi to nejlepší, co si lze v segmentu obytných vozů pořídit, patří „obytňáky“ německé značky Morelo. Plně, luxusně a se vším komfortem vybavené obytné vozy lze považovat za naprostou jedničku ve své třídě vozidel s váhou nad 3,5 tuny.

 
Kdo jednou tento typ cestování a životního stylu okusí, těžko jej opustí. A to samé platí o velikosti prostoru a standardech. Kdo jednou vyzkouší obytné vozy, které mají dostatek obytného a úložného prostoru, těžko se v budoucnu spokojí s malým obytným vozem, kde se pak o to více cítí stísněně a kde má problém na delších cestách uložit zavazadla a zejména vybavení pro volný čas.Samostatnou kapitolou je pak prostorný, designově a funkčně vybavený interiér, kde se nezapře německá dokonalost. Dispozice vozu se liší podle modelů a velikostí, ale v žádném nechybí bohatě vybavený kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a střešním panoramatickým oknem, prostorná koupelna i stůl s pohodlnými sedačkami. Samozřejmostí je také toaleta, podlahové vytápění, centrální vysavač, mobilní, ekologické a nezávislé zdroje energie SFC Energy, a další vychytávky.

Lze si vybrat verze automobilů pro dvě osoby, ale i pro čtyři nebo až pět osob pro větší rodiny. Velmi populárním modelem je Morelo Empire Liner, který jako ostatní modely zvenku vypadá spíše jako zájezdový autobus. Rozměry 10,29 m na délku, 2,5 m na šířku a 3,72 na výšku dokážou poskytnout svým obyvatelům veškerý komfort očekávaný od moderního bydlení.Morelo má pět modelových řad: Home, Loft/Loft Liner, Palace/Palace Liner, a Empire Liner (nejluxusnější model).Do obytných vozů Morelo lze pohodlně uložit lyže, kola, campingové vybavení, ale i třeba skútr či menší osobní automobil.
 
Publikováno: 14. 4. 2021 | Počet přečtení: 152