Rosler MURR2 Schunk

Vylepšený Toughbook pomáhá hasičům i vojákům

Společnost Panasonic přichází se svou nejnovější generací odolného notebooku Toughbook 33, nyní s o 40 % rychlejším výkonem, dvojnásobnou pamětí a dvojnásobně velkým úložištěm oproti svému předchůdci, přitom za srovnatelnou cenu.

 
Zmodernizovaný notebook 2v1 s odnímatelným displejem s okamžitým náběhem je pracovním hrdinou pro terén i mimořádné události. Hodí se pro firmy po celé Evropě. Panasonic věří, že díky zmíněným nejnovějším upgradům si Toughbook 33 svou vedoucí pozici na trhu udrží i do budoucna.

Dvoujádrový procesor předchozího modelu nahradil čtyřjádrový Intel Core i5-10310U desáté generace s technologií Intel vPro Technology. Díky tomu nabízí Toughbook 33 druhé generace až o 40 % vyšší výpočetní výkon při zachování dvacetihodinové výdrže s bateriemi vyměnitelnými za provozu.

Novinka disponuje dvojnásobnou pamětí oproti svému předchůdci, standardních 16 GB RAM (volitelně i 32 GB) namísto původních 8 GB. Dvojnásobnou kapacitu má nově také úložiště, 512 GB (místo 256 GB) s použitím disku NVMe Opal SSD, který sám šifruje v reálném čase, uvolňuje kapacitu zpracování a nabízí vylepšenou ochranu dat pro průmyslová odvětví citlivá na informace, jako jsou pohotovostní služby, bezpečnostní a obranné složky. Pro organizace, které vyžadují zvýšené zabezpečení dat, je na projektové bázi k dispozici rychle odpojitelná jednotka SSD. Mezi další vylepšení patří nejnovější připojení WiFi (Intel Wireless 6 AX 201) a Bluetooth 5.1, a port USB Type-CTM s možnostmi dobíjení.Zařízení s Windows 10 Pro obsahuje 12” duální kapacitní dotykový displej s rozlišením 1200 cd/m2 QHD (2 160 x 1440 px) s poměrem stran 3 : 2, který je čitelný venku i na slunci, umožňuje psaní 10 prsty a dokonce i ovládání v rukavicích. Kromě toho je součástí také digitální pero IP55 pro pracovníky, kteří potřebují nejvyšší úroveň přesnosti psaní, kreslení nebo podpisu v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.Díky odpojitelné klávesnici a 6 režimům použití, komplexní řadě průmyslových portů a dalším možnostem přizpůsobení nabízí toto zařízení 2v1 pro mobilní pracovníky to nejlepší ze všech oblastí. Nový model je odolný proti pádu z výšky až 150 cm a se stupněm krytí IP65 proti prachu a vodě je dostatečně přizpůsobené pro jakékoli venkovní prostředí.
 
Publikováno: 9. 4. 2021 | Počet přečtení: 232