Rosler MURR2 Schunk

Hannoverské veletrhy se digitalizují

Jarní sezóna je tradičním termínem, kdy se svět průmyslu schází na dalším ročníku Hannoverských veletrhů. Jako většina velkých akcí přesouvá také pořadatel největšího strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE své dění do digitální sféry a letošní ročník se tak odehraje ve virtuální formě.

 

Od pondělí 12. dubna do pátku 16. dubna představí na strojírenském veletrhu HANNOVER MESSE Digital Edition své novinky a inovace 1780 vystavovatelů z celého světa a zájemci o poslední vývoj v oblasti tak budou mít příležitost seznámit se nejen s nejmodernějšími produkty a technologiemi, ale získat i detailní informace díky kontaktům na jejich výrobce prostřednictvím byznysové propojovací platformy. Ve veletržní sekci (EXPO) mají návštěvnici přímý přístup k přehledu vystavovatelů a jejich výrobků. Pomocí využití nástrojů Best Case, Video Tutorials, Live-streaming nebo prostřednictvím video chatu se mohou informovat o využití konkrétních řešeních pro optimalizaci jejich procesu a také navázat přímý kontakt s vystavovateli.

Výkladní skříň moderního průmyslu

Veletrh HANNOVER MESSE Digital Edition je vědomostní a networkingová platforma pro průmysl, energetiku a logistiku. Od umělé inteligence (AI), robotiky přes automatizaci, logistiku, IT bezpečnost a software až po slévárenství a palivové články. Pod stěžejním tématem „Průmyslové transformace“ představí hlavní hráči na trhu nejnovější technologie a řešení pro závody, energetické systémy a řetězce dodavatelů pro budoucnost. Partnerskou zemí je v letošním roce Indonésie.

„Největší veletrh strojírenství a průmyslu zůstává i za časů korony ústřední platformou pro inovace a řešení otázek průmyslové transformace, na které lze diskutovat o výzvách, představovat řešení a rozšiřovat kontakty. HANNOVER MESSE Digitale Edition stojí na třech pilířích: „Expo, Conference a Networking“ a je důsledně přizpůsobena potřebám návštěvníků,“ říká Dr. Jochen Köckler, CEO veletržní společnosti Deutsche Messen AG.

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu můžeme nabídnout našim čtenářům vstupenku na veletrh a konferenci zdarma. V případě zájmu můžete provést registraci ZDE.

Doprovodný program

Veletrh HANNOVER MESSE je proslulý svým pestrým doprovodným programem. Nejinak tomu je i u digitálního formátu. Na 1500 příspěvků je připraveno v termínu od 12. do 16. dubna. Pondělí je již tradičně věnováno politickým tématům a médiím, konferenční program zahájí spolková kancléřka Angela Merkelová, dále se zúčastní

spolkový ministr hospodářství Peter Altmaier a další ministři jak z Německa, tak ze zahraničí. Od úterý do čtvrtka budou stát v popředí technologické inovace a řešení. Mezi klíčová témata patří digitalizace průmyslu, AI, lehké konstrukce, řešení cloudu, šance pro průmyslu související se změnou klimatu, předpovědi v nejistých časech atd. Pátek bude zasvěcen tématu WomenPower, letošní motto zní: RESET.RETHINK.RESTART.Detailní přehled vystavovatelů, informace k doprovodnému programu a mnohé další naleznete na webu pořadatele: www.hannovermesse.de/en/.

V případě dotazů k veletrhu či bezplatné registraci kontaktujte výhradní zastoupení Deutsche Messe AG v ČR společnost PROveletrhy, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 700.

 
Publikováno: 9. 4. 2021 | Počet přečtení: 226