Rosler MURR2 Schunk

Kamera s výjimečným obrazem a mikrofony

Společnost Axis Communications představuje novou IP kameru M3077-PLVE s vestavěnými mikrofony. Jde o kompaktní a cenově dostupnou pevnou kopulovitou kameru vhodnou i pro venkovní instalace, která poskytuje ostrý 360° panoramatický přehled bez slepých míst. Může sloužit i k analýze videa a zvuku.

 
Malá kopulovitá kamera s rozlišením 6 MP má výborně zvládat i náročné světelné podmínky. Hodí se pro vnitřní i venkovní instalace a díky technologii Axis Forensic WDR snímá kvalitní obraz i ve scénách obsahujících zároveň tmavé i příliš světlé plochy. Disponuje také technologií Axis Lightfinder, která pomáhá se světelnou citlivostí a jasnými barvami i při osvětlení s nízkou intenzitou, a funkcí OptimizedIR pro dohled v hluboké tmě až na vzdálenost 20 m. Kamera se dvěma vestavěnými mikrofony umožňuje také audiodohled a detekci zvuku.Kamera je navržená k rychlé a snadné instalaci. Dodává se už zaostřená, takže není nutné ruční ostření. Dokáže zprostředkovat špičkový záběr v panoramatickém rozsahu 180° nebo 360° bez jakýchkoli slepých míst či mrtvých úhlů. Pomocí funkce digitálního PTZ lze digitálně otáčet nebo přiblížit záběr, navíc kamera dokáže streamovat i několik záběrů s korekcí perspektivy (dewarpovaných) zároveň, např. panoramatických, čtvercových, rohových nebo vertikálních.

Vylepšené funkce zabezpečení zamezí neoprávněný přístup a pomáhají chránit celý systém před kybernetickými útoky. Axis Edge Vault chrání ID kamery a zjednodušuje autorizaci zařízení v síti. Kromě toho technologie Zipstream s podporou kodeku H.264 a H.265 výrazně snižuje požadavky na šířku pásma a úložiště, aniž by to ohrožovalo kvalitu obrazu.

 
Publikováno: 7. 4. 2021 | Počet přečtení: 260