Rosler MURR2 Schunk

Cenově dostupné profi komunikátory

Průmyslové vysílačky Vokkero Guardian jsou určené pro obousměrnou komunikaci pracovních a bezpečnostních týmů. Díky odolné konstrukcí jsou vhodné pro použití v náročných podmínkách průmyslu, hlučných výrobních závodů, ve stavebnictví nebo zdravotnictví.

 

Vysílačky byly vyvinuty pro evropský trh, takže odpovídají bezpečnostním standardům EU. Uživatelům nabízejí srozumitelnost i ve špatných hlukových podmínkách, spolehlivost až na 1,2 km, bezpečnostní certifikaci ATEX a rychlý servis s domácí podporou. Komunikátory ve verzi BT je možné dokonce spárovat s mobilním telefonem a přijímat přes něj veškeré hovory bez narušení týmové komunikace.

Tyto profesionální komunikátory jsou určeny jak pro jeden tým, kde potřebují všichni slyšet všechny, tak pro více izolovaných týmů se vstupem do společného kanálu pouze na vyžádání. Komunikačních skupin může být několik, přičemž mezi nimi lze i snadno přepínat pomocí páčkového přepínače, který je snadno ovladatelný i v pracovních rukavicích.

Spojení v týmu je plně duplexní což znamená, že pracovníci mají zcela volné ruce, přitom spolu mohou volně mluvit, aniž by museli nějak křičet. Díky trvalému spojení nehrozí obvykle nepříjemné „polykání“ prvních slov, které známe z prostředí klasických vysílaček. Navíc je přenos komunikace systému Guardian kvůli vysoké bezpečnosti šifrovaný až 128bitovým klíčem.

Baterie v mechanicky odolné konstrukci (včetně odolnosti proti vodě a sanitačním prostředkům) vydrží více než 12 hodin provozu s možností provozní výměny akumulátoru. Komunikátor dispnuje bezobslužným duplexním provozem a neomezeným počtem uživatelů.

 
Publikováno: 7. 4. 2021 | Počet přečtení: 212