Rosler MURR2 Schunk

Aplikace MyPeugeot usnadňuje život

V dnešní době digitalizace a internetu věcí se smartphone stal nezbytným doplňkem i v automobilovém světě. Aby značka Peugeot nabídla co nejlepší uživatelský zážitek, využívá při vývoji svých nových vozů digitální technologie a nabízí stále inovativnější funkce.

 
Díky aplikaci MyPeugeot se smartphone stává prvním kontaktním bodem mezi zákazníkem, značkou a sítí prodejců. Nabízí řadu praktických funkcí, které uživatelům umožňují být s jejich vozem v neustálém kontaktu.

Aplikace je zdarma dostupná na platformách iOs i Android a umožňuje v rámci stejného rozhraní spravovat všechny služby související s vozem. Jedním kliknutím je možné zobrazit kompletní statistiky jízd, celou servisní knížku, plánovat další servisní úkony, získat přístup k úplné dokumentaci vozidla nebo si naplánovat cestu pomocí telefonu. Zahrnuje rovněž služby určené pro plug-in hybridy a elektromobily.

Navržena byla tak, aby usnadnila každodenní život zákazníků značky. Na jediném rozhraní tak spojuje většinu informací o vozidle. Dojezd a statistiky o jízdě jsou okamžitě dostupné z jednoho ovládacího panelu. Informace o spotřebě paliva nebo elektřiny, nákladech, celkové době jízdy či poloze vozidla díky automaticky zaznamenanému parkování má tak uživatel na dosah ruky.Aplikace umožňuje také spravovat údržbu svého vozu. Jediným kliknutím získají zákazníci přístup k celé servisní knížce, vidí, jaká nutná údržba je čeká, mohou si plánovat návštěvy v servisu a příští servisní úkony. Síť Peugeot se stává ještě dostupnější díky možnosti domlouvat si termíny on-line nebo se spojit se službou Peugeot Assistance.

Pro plug-in hybridy a elektromobily je se službou e-Remote Control po připojení vozidla k dobíjecí stanici možné řídit průběh dobíjení z chytrého telefonu. Uživatel tak může kdykoli spustit nabíjení nebo ho naplánovat na dobu, kterou si přeje, a využívat tak výhodnější tarify cen elektřiny mimo špičku. Může také v reálném čase sledovat rychlost a zbývající dobu dobíjení. V případě neočekávaného přerušení nabíjení nebo při plném dobití baterie ho na to aplikace upozorní.

Stejná služba umožňuje předem nastavit teplotu ve vozidle tak, aby bylo možné vyjet na silnici za optimálních podmínek komfortu. Kabina se vyhřeje nebo ochladí bez ohledu na to, zda je vůz připojen do sítě. Služba e-Remote Control také nabízí možnost předvídat a plánovat časové úseky pro nastavení teploty podle potřeb každého z uživatelů.Zákazník získává prostřednictvím rozhraní rovněž přístup ke všem novinkám značky Peugeot, jako jsou speciální nabídky, soutěže, automobilové akce a nové technologie.
 
Publikováno: 31. 3. 2021 | Počet přečtení: 181