Rosler MURR2 Schunk

OneMenu.cz spojuje síly se Sodexo

Společnost Sodexo, která poskytuje firmám benefity, rozšiřuje portfolio svých služeb spojených se stravenkovou kartou. Nově s ní lze využívat služeb online objednávkového systému OneMenu.cz od společnosti Storyous.

 
„Restaurace jsou pro nás zásadními partnery, a proto se celý covidový rok snažíme přicházet s programy a inovacemi na jejich podporu,“ říká Daniel Čapek, generální ředitel společnosti Sodexo Benefity, a připomíná např. program Peníze zpět, který motivuje uživatele stravenkové karty k útratám v restauracích.

Nyní Sodexo spojilo síly s objednávkovým systémem OneMenu.cz, který si zakládá zejména na férovosti vůči restauracím. „Služba OneMenu.cz zde funguje už od jarní vlny epidemie jako online objednání z výdejního okénka. Od podzimu pak nabízíme i možnost rozvozu,“ popisuje Igor Třeslín, ředitel Storyous, která platformu provozuje. Díky službě OneMenu.cz si lze objednat u vybraných restaurací a kaváren z celé ČR. Celý postup je jednoduchý a kompletně se dá odbavit ze Sodexo Osobního účtu.

V nabídce „Kde nakupovat“ zvolíte platební metodu OneMenu, dalším klikem se dostanete na vybranou provozovnu, objednáte a následně zvolíte „Platit pomocí Sodexo“.„Objednávat lze také přímo na OneMenu.cz a všude můžete zaplatit svou běžnou platební kartou. Tam, kde zaplatíte i tou stravenkovou, tuto možnost uvidíte při placení,“ připomíná Tereza Knířová ze Sodexo.


 
Publikováno: 31. 3. 2021 | Počet přečtení: 181