Rosler MURR2 Schunk

Pure Storage přináší špičkové úložiště

Řešení Pure Cloud Block Store eliminuje kompromisy spojené s provozem úložiště. Spojuje vysoký výkon, efektivitu, spolehlivost a jednoduchost do nového nativně cloudového řešení.

 

Společnost Pure Storage oznámila všeobecnou dostupnost úložiště Pure Cloud Block Store na Microsoft Azure Marketplace. Díky společnému datovému plánu napříč prostředími více cloudů mohou zákazníci přecházet do cloudu dle své konkrétní situace. Vedle bezproblémové přenositelnosti aplikací do cloudu mají možnost doplňovat lokálně (on-premise) provozované úlohy pomocí cloudových řešení pro vývoj a testování, obnovu po havárii nebo vysokou dostupnost.

Výhody cloudu, zejména jednoduchost správy, cena dle spotřeby a bezproblémové upgrady, jsou pro firmy stále lákavější. Uvědomují si, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout svých cílů, je implementace hybridního přístupu k IT. Podle prognóz společnosti IDC vyřeší do konce letošního roku více než 90 % podniků své požadavky na infrastrukturu pomocí kombinace řešení on-premises, vyhrazených soukromých cloudů, několika veřejných cloudů a současných platforem.

Řešení Pure Cloud Block Store poskytuje bezproblémovou mobilitu dat mezi on-premise a cloudovými prostředími. Prostředí je konzistentní bez ohledu na to, kde konkrétně jsou data uložena (lokálně, v cloudu, hybridním cloudu nebo multicloudu). Společnosti Pure Storage a Microsoft spolupracují na podpoře společných zákazníků přecházejících na cloud při řešení jejich různorodých potřeb.

Předplacené služby zahrnují program Evergreen a sjednocené předplatné, kdy se on-premise řešení a Pure Cloud Block Store účtuje v rámci jednotného cenového modelu podle spotřeby. Sjednocené předplatné Pure představuje funkci opravdu podnikové třídy, která poskytuje maximální flexibilitu pro využívání služeb a platby za skutečnou spotřebu.

 
Publikováno: 30. 3. 2021 | Počet přečtení: 161