Rosler MURR2 Schunk

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě

Společnost OKI uvádí na český trh nejmenší výkonnou barevnou A4 tiskárnu na světě OKI C650. Pracovním skupinám přináší vysoký výkon, spolehlivost, nízké náklady a možnost tisku na širokou škálu médií.

 

 

Nový model OKI C650 je určen pro malé kanceláře, pohodlně se vejde i do těch nejmenších prostor, a zároveň rychle tiskne velké objemy dokumentů v profesionální kvalitě. Proto je vhodný pro různá odvětví, jako jsou maloobchod, zdravotnictví, stavebnictví, vzdělávání, hotely či restaurace.

Tato barevná A4 tiskárna využívá úspornou digitální LED technologii společnosti OKI a poskytuje vysokorychlostní barevný tisk. Poradí si se širokou škálou podkladů, od kancelářských dokumentů až po marketingové a propagační materiály včetně značení a bannerů.Zařízení s rozlišením 1200 x 1200 DPI tiskne rychlostí 35 stran za minutu na média s gramáží od 60 do 256 g/m² s rozměry od B8 (62 x 88 mm) až po 216 x 1321 mm. První stránka barevně i černobíle je vytištěna již za 6,5 vteřiny. Tiskárna je vybavena automatickým oboustranným tiskem (duplexem). Nechybí ethernetový port, USB 2.0 a volitelná Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Je podporován tisk z nejrozšířenějších operačních systémů Windows, macOS, OS X, iOS, Android, Chrome OS a Linux.

Inovativní technologie Space Saving, použitá v modelu C650 pro maximální úsporu místa, kromě malých rozměrů (29 x 39,5 x 43 cm) také zajišťuje, že všechny provozní i servisní úkony lze provádět z přední strany zařízení, což dále výrazně snižuje potřebu prostoru pro obsluhu. Kvůli údržbě postačí ponechat po stranách zařízení pouhé 2 cm místa. Potřebný provozní prostor tak činí pouhých 49 x 43,5 x 65,4 cm (výška, šířka, hloubka). Vejde se tedy i do nejtěsnějších prostor bez omezení funkčnosti.

Spolehlivost byla při vývoji klíčovým parametrem a využití odolných komponent namísto plastů činí z této tiskárny jednu z nejrobustnějších ve své třídě, což zaručuje dlouhou a bezproblémovou životnost. Hmotnost, včetně spotřebního materiálu, činí 28,2 kg. Samostatné tonery a válce umožňují maximální využití spotřebního materiálu. Díky tomu je zařízení ideální pro organizace vyžadující velkoobjemový tisk s vysokým barevným pokrytím. Maximální kapacita papíru s přídavnými zásobníky je 1940 listů, výška sestavy v takovém případě dosahuje 81 cm. Doporučovaný pracovní cyklus je až 8 tisíc stran měsíčně.V čem je OKI C650 inovativní a jedinečná ukazuje produktové video ZDE.

Pro rozšíření tiskárny o kopírování a skenování OKI doporučuje používat aplikaci ABBYY FineScanner. Jedná se o chytrý mobilní skener využívající umělou inteligenci pro skenování papírových dokumentů a pořizování digitálních kopií určených k tisku a ukládání. To tiskárně přidává funkci pro občasné skenování a současně odstraňuje potřebu samostatného stolního skeneru nebo multifunkčního zařízení.

Zákazníci se také mohou přihlásit k odběru služeb centra The Design Hub na bázi softwaru Shoppa, které vyřeší většinu jejich potřeb při tisku i tvorbě návrhů. Tato uživatelsky přívětivá kreativní platforma rozšíří možnosti firem a poskytne jim nástroje k produkci plně přizpůsobené vizuální komunikace a marketingových materiálů v profesionální kvalitě, interně a po pouhých několika kliknutích.„Prostor je při výběru správné tiskárny pro mnoho firem důležitým faktorem,“ říká Lee Webster, General Manager Product Marketing v OKI Europe. „Nákup malé tiskárny obvykle znamená nutnost kompromisu v oblasti výkonu, produktivity, kvality nebo úspory nákladů. Avšak nový model C650 poskytuje kvalitní tisk, rychlost i spolehlivost a zároveň návratnost investic. Tato malá, ale výkonná a robustní tiskárna najde své místo ve skladu, na výrobní lince, v kompaktním stánku nebo v provozní kanceláři maloobchodu.“

 
Publikováno: 17. 3. 2021 | Počet přečtení: 234