Rosler MURR2 Schunk

Mitsubishi uvádí L200 Plus

Česká zastoupení značky Mitsubishi představilo pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus nabídne výkon 127 kW a 502 Nm, a současně je od 17. února rozšířena tovární záruka na 7 let / 150 000 km.

 

„Zavedením obou novinek pro model L200 zajistí značka nejen jeho lepší konkurenceschopnost v rámci segmentu pickupů, ale také zvýšení zůstatkové hodnoty a tím také atraktivitu pro potenciální soukromé i fleetové zákazníky,“ zmiňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

Abychom rozšířili a zatraktivnili naši nabídku, přinášíme na trh druhou výkonovou verzi oblíbeného modelu L200. Pro toto navýšení ze současných 150 koní na 173 koní využíváme patentovanou vysoce spolehlivou technologii úpravy parametrů motoru od společnosti Steinbauer. Jednotka je přizpůsobena přímo na parametry L200, kdy přináší významné zlepšení parametrů, při zachování plynulého průběhu v celém spektru otáček. Certifikace je zaručena schváleními TÜV Austria a Ministerstva dopravy ČR.

V zákaznickém ceníku budou tyto vozy označeny jako verze L200 Plus. Současně bude tato možnost také komunikována jako doplňkový výkonový paket. Jako dodatečně montované příslušenství bude tedy mít cenu 31 900 Kč vč. DPH.

Výjimečnost prodloužení záruky na 7 let / 150 000 km spočívá v tom, že po celou dobu jejího trvání zaručuje svému majiteli, resp. vozidlu, krytí v rozsahu plné tovární záruky. Při vzniku závady jsou opravy na rozdíl od originální záruky výrobce propláceny v komerčních cenách. Podobné podmínky nikdo nenabízí.

 
Publikováno: 4. 3. 2021 | Počet přečtení: 219