Rosler MURR2 Schunk

Spolehlivý bezpečnostní DVR systém

Evolveo uvádí na trh řešení, které se skládá ze čtyřkanálového DVR rekordéru a čtyř venkovních kamer. Kamery splňují normy IP66. Jde o systém Detective DV4, který monitoruje vybrané prostory a objekty a výrazně napomáhá k jejich zabezpečení.

 
Systém Detective DV4 se vyznačuje snadnou instalací a intuitivním ovládáním. Přináší nové možnosti pro vylepšení stávajících zabezpečovacích systémů a umožňuje posílit bezpečnost monitorovaného prostoru nebo objektu.Kamery v sadě systému mají rozlišení 976 x 582 px, disponují funkcí nočního vidění a díky IR přísvitu zaznamenají obraz až do vzdálenosti 25 metrů. Samozřejmostí je detekce pohybu. Kamery jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Detective DV4 využívá pokročilé technologie, jako je komprese videa H.264, má vestavěný alarm a volitelné režimy zobrazení (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenční). Automatický záznam lze nastavit na kontinuální nebo podmíněný detekcí pohybu.

DVR rekordér, který je součástí sady, umožňuje snímaný obraz zaznamenávat na volitelný 2,5" nebo 3,5" interní disk (není součástí balení), pro který je připravena pozice s rozhraním SATA. Mezi jeho funkce patří např. vyslání varovného e-mailu, pokud dojde k detekci pohybu na libovolné připojené kameře. Díky LAN konektivitě je možné kdykoliv v reálném čase získat přístup ke kamerám prostřednictvím internetu, ať už z PC, PDA, tabletu nebo mobilního telefonu. Přístup je chráněn heslem.Uživatel má možnost využít protokol P2P (I-cloud). Zařízení dále detekuje ztrátu signálu z videovstupů, např. při poškození kamery. V takovém případě ihned odesílá varovný e-mail na předem nastavenou adresu. Detective DV4 lze také připojit prostřednictvím VGA/HDMI rozhraní k počítačovému monitoru nebo TV. Pro pohodlné ovládání a sledování zabezpečeného objektu nebo prostoru se rekordér dodává včetně dálkového ovládání. Přehledné OSD menu je k dispozici v češtině, ruštině, angličtině, polštině, maďarštině a v dalších světových jazycích.
 
Publikováno: 3. 3. 2021 | Počet přečtení: 223