Rosler MURR2 Schunk

Chytrý nástroj pro vzdálenou spolupráci

Inteligentní webkamery Huddly, které disponují umělou inteligencí, pomáhají překlenout propast mezi vzdálenými spolupracovníky. Hybridní pracovní prostředí je novou realitou a firmy i jednotliví pracovníci hledají zařízení, které jim tuto spolupráci mohou usnadnit.

 

Že Huddly není jen běžná webkamera, dokazuje svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, tyto kamery jsou softwarově updatovatelné a v tom spočívá jejich výjimečnost.

Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje to, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné udržet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti v rámci stávajícího produktu.

Kamera dokáže např. vidět i chápat okolní prostředí, a díky zabudovanému neuronovému procesoru na něj v reálném čase reaguje. Průběžně detekuje osoby, které se účastní jednání, a zaostřuje na ně. Odpadá tak potřeba kameru v průběhu jednání obsluhovat a lidé se tak mohou plně koncentrovat na obsah schůzky. Huddly IQ také pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou jejich jednací prostory využívány. Díky nástroji Huddly InSights API mají k dispozici kvalitní analytická data.

 
Publikováno: 3. 3. 2021 | Počet přečtení: 217