Rosler MURR2 Schunk

Nové skenery čárových kódů

Nová řada ručních čteček čárových kódů Omron V410-H představuje výkonné, kompaktní a snadno použitelné řešení pro různé možnosti použití. Tři modely této řady – XD, SR a HC – poskytují řešení pro sledovatelnost v celé průmyslové výrobě.

 

Model V410-H pracuje na platformě Omron WebLink a všechny tři verze nabízejí intuitivní konfiguraci přes rozhraní WebLink PC a nástroj pro sledování doby provozu, který funguje s libovolným zařízením s podporou systému Windows. Platforma umožňuje exportovat snímky jako soubory do počítače, přizpůsobit výstup dat před zveřejněním a po něm a uložit nebo obnovit konfigurační soubory čtečky čárových kódů. To umožňuje jednoduché klonování konfigurace čtečky na více těchto zařízení.

Díky senzoru s vysokým rozlišením, bleskovému dekódování, snímacím rozsahům, které sahají od kontaktu až po 1,1 metru, a schopnosti dekódovat většinu symbolů 1D, 2D a DPM pomáhá model V410-H obsluze rychle pracovat a vyhnout se chybným interpretacím. Použití v režimu prezentace s volnýma rukama může pomoci splnit požadavky na bezdotykové ovládání, zatímco chemická odolnost vůči čisticím prostředkům na bázi alkoholu zajišťuje, že čtečka vydrží časté čištění.

Kvůli aplikacím pro ruční čtení čárových kódů s požadavkem na standard IP65/67 nebo bezdrátové připojení Omron také doplňuje čtečku čárových kódů HS-360x nejnovějšími dekódovacími algoritmy X-Mode a aktualizovaným konfiguračním softwarem WebLink PC pod novým označením Omron. Tento model je uveden na trh pod názvem V450-H a představuje další rozšíření produktové řady ručních čteček výrobce.

 
Publikováno: 9. 2. 2021 | Počet přečtení: 310