Rosler MURR2 Schunk

Nový C4 i verze ë-C4 jsou již na českém trhu

Citroën C4 včetně elektrické verze, které byly představeny v červnu loňského roku, jsou již od 1. února k dostání i na našem trhu. C4 je možné objednat od 370 tis. a elektrickou verzi od 800 tis. Kč.

 
Nová C4 představuje zcela nové pojetí kompaktního hatchbacku a novou výraznou etapu v designu Citroënu. Kombinuje 5dveřový hatchback s designovými prvky crossoveru a nabízí eleganci, plynulost a dynamiku kompaktního hatchbacku, vyšší polohu při řízení, kola o velkém průměru, účinné motory, energický a aerodynamický tvar a zejména pak pro Citroën charakteristický mimořádný komfort.

V České republice se Nová C4 nabízí v 6 stupních výbavy – Live, Live Pack, Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack. Ceny startují na 369 900 Kč. Již první stupeň výbavy má ve standardu množství bezpečnostních prvků, jako 6x airbag, ABS, AFU, ESP, ESC, ASR, Hill Assist, tempomat a omezovač rychlosti, aktivní systém proti neúmyslnému opuštění jízdního pruhu, Active Safety break a další. O pohodlí se postará manuální klimatizace, elektrické ovládání předních a zadních oken, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a audio soustava s MP3. Pokud zákazník využije značkové financování, měsíční splátka na tento vůz začíná na částce 3900 Kč.Elektrická verze ë-C4 je v nabídce s 5 stupni výbavy – Live Pack, Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack – za cenu od 799 900 Kč. V obou případech je v ceně vozu i prodloužená značková záruka 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů.

Na výběr je 31 kombinací odstínů a balíčků Packs Color u exteriéru a 6 stylů interiéru, takže si každý zákazník může vybrat vůz dle vlastního vkusu. V souladu s programem Citroën Advanced Comfort poskytují C4 i ë-C4 prvky pro větší komfort pro všechny členy posádky tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy, sedadla Advanced Comfort nebo držák Smart Pad Support Citroën, který se představuje ve světové premiéře. Zážitek z komfortu posiluje i 20 technologií asistenčních systémů řízení včetně Highway Driver Assist, systému poloautomatického řízení 2. úrovně a 6 technologií konektivity.V nabídce jsou 3 typy účinných a výkonných motorů: 100% elektrický 100 kW (136 k) s dojezdem až 350 km umožňujícím velkou svobodu pohybu a spalovacími motory nové generace, které splňují emisní normu Euro 6d tj. benzínovými s výkonem 100–155 k nebo dieselovými s výkonem 110–130 k. Pro větší pružnost a klid za volantem je nová C4 k dispozici také s automatickou 8st. převodovkou EAT8.
 
Publikováno: 5. 2. 2021 | Počet přečtení: 295