Rosler MURR2 Schunk

Soundbar pro komplexní ozvučení

Bose uvedl na náš trh Smart Soundbar 300, který výrazně vylepšuje zvuk plochých televizorů, zlepšuje srozumitelnost filmových dialogů a díky technologiím a zvukovým vlastnostem je vhodný také pro působivou reprodukci hudby.

 
Na tomto soundbaru demonstruje americký výrobce Bose svou schopnost vytvořit z malého přístroje opravdu velký zvuk. Nový Smart Soundbar 300, který se zařazuje mezi základní modely Bose TV Speaker a špičkový Bose Soundbar 700, dokáže vytvořit z jednoho přístroje o rozměrech 5,6 cm x 69,5 cm x 10,3 cm umístěného pod televizorem působivý prostorový zvuk, zlepšuje čistotu a srozumitelnost dialogů a nabízí až neuvěřitelně bohaté basy pro filmy, hudbu i hry.Prostorový zvuk vytváří dva z celkem pěti instalovaných reproduktorů, které jsou umístěny v bocích soundbaru a vysílají zvuk, který se následně odráží od stěn. Zapojení je velmi snadné – stačí propojit s televizorem pomocí HDMI nebo optického audio kabelu a spárovat s domácí Wi-Fi sítí.

Chytré ozvučení

Již název Bose Smart Soundbar 300 naznačuje, že novinka je vybavena řadou chytrých funkcí. Pomocí aplikace pro chytré telefony Bose Music můžete soundbar ovládat, jednoduše procházet a vybírat obrovské množství online hudby a internetových rádií z populárních služeb Spotify, Deezer, TuneIn a dalších, a také pracovat s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant (u nás zatím nejsou podporovány). Kromě toho lze spolu s kompatibilními reproduktory snadno vytvářet skupiny a zajistit tak komplexní bezdrátový systém ozvučení domácnosti ovládaný z telefonu. Chcete-li sledovat televizi a nerušit ostatní členy domácnosti? Pro tento účel je k dispozici technologie Bose SimpleSync, která umožňuje mimořádně jednoduché spárování soundbaru s kompatibilními produkty Bose, např. sluchátky.Uživatelé, kteří chtějí ještě silnější zážitek, mohou k Bose Smart Soundbar 300 připojit navíc bezdrátový basový reproduktor Bose BassModule 500 a bezdrátové zadní reproduktory Bose Surround Speakers.
 
Publikováno: 18. 1. 2021 | Počet přečtení: 347