Rosler MURR2 Schunk

CES 2021 – Yoga AIO 7 a nové monitory

Chytré technologie nám umožní přizpůsobit se současné situaci, aniž bychom se museli vzdát svého pohodlí. Společnost Lenovo představila na veletrhu CES řadu elegantních spotřebitelských produktů, které dokážou přiblížit zážitky naším potřebám.

 
Lenovo se zaměřuje na pokrok v oblasti designu a technologií, který vychází z neustále se vyvíjejících každodenních zkušeností uživatelů. Výsledkem je design, který pomůže omezit nepořádek na stole, pohlcující displej, jež oživí domácí zábavu prostřednictvím ultra živého obrazu, a univerzálnější zařízení s vlastním herním příslušenstvím, které si člověk může užívat doma nebo na cestách.

Na veletrhu CES představila elegantní produkty ve vysoce kvalitním provedení. Jde o inovativní all-in-one počítač Yoga AIO 7, který díky otočnému displeji zabírá méně místa a dva stylové tenké spotřebitelské IPS monitory Lenovo L24i-30 a Lenovo L27e-30.

Každé z těchto nových zařízení je navrženo tak, aby usnadnilo život, protože díky nim zůstanete připojení, výkonní a můžete se bavit po celý den. Navíc firma přináší nejnovější softwarové aktualizace pro aplikaci Lenovo Vantage, aby pomohla ještě více přizpůsobit počítač našim potřebám.

Flexibilní Yoga AIO 7

Funkce exkluzivního otočného kloubu umožní přizpůsobit nastavení počítače konkrétním potřebám. Stačí bez jakékoliv námahy otočit tenký rámeček displeje z vodorovné do svislé polohy, a vytvořit tak vysoký a elegantní displej pouhým stisknutím prstu. Nebo lze změnit pozorovací úhel ze zcela plochého na 20 stupňů, abychom dosáhli většího pohodlí. Díky integrovanému hardwaru pro bezdrátové vysílání navíc lze displej Yoga AIO 7 aktivovat na dálku z tabletu nebo smartphonu, aniž bychom museli zapínat samotný počítač. Budoucí aktualizace také umožní zobrazit online pořady přímo na obrazovce a přeměnit ji tak na 4K smart TV. Váš obsah se dokonce dokáže automaticky otáčet na obrazovce počítače.

Stereo reproduktory JBL s certifikací Harman jsou orientované směrem k uživateli a vyvedené v atraktivním designu. Umístěné jsou pod rotačním displejem tak, aby zajistily silný a pohlcující zvuk i při vertikálním otočení obrazovky. Barevně sladěné příslušenství, které je jeho součástí, jako je bezdrátová klávesnice, myš a odnímatelná horní webová kamera 5M, navíc zajišťuje čisté linie.Yoga AIO 7 je první all-in-one desktop na světě s 27palcovým 4K IPS displejem, který podporuje 99 % barevných standardů jak DCI-P3, tak i Adobe RGB. Výsledkem této kombinace zobrazení je širší spektrum teplejších červených a žlutých odstínů a chladnějších zelených a azurových odstínů.

Tento stolní počítač je poháněn výjimečným výkonem až procesoru AMD Ryzen 7 4800H v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060 pro nekonečný multitasking, vytváření obsahu a nepřetržité hraní her.

Stylové monitory L24i-30 a L27e-30

S novou řadou spotřebitelských monitorů L24i-30 a Lenovo L27e-30 může mít uživatel najednou zábavu i produktivitu.

Prémiové panely In-Plane Switching (IPS), kterými disponují oba monitory, vám pomohou vytěžit maximum z filmů, online nakupování, čtení zpráv, hraní her, nebo z vaší práce tím, že vám poskytnou ostrý a čistý obraz s širokými pozorovacími úhly. Vzhledem k distančnímu vzdělávání, které je nyní častější než dříve, zjišťuje stále více učitelů a studentů, že pro své virtuální lekce potřebují větší a kvalitnější monitory.Nový monitor Lenovo L24i-30

Oba stojany monitorů mají skryté funkce pro správu kabelů a integrovaný držák smartphonu, který pomůže zajistit lepší organizaci a pořádek na stole. Jednoduše nakloňte displej pro pohodlnější pozorovací úhel a vyberte si ze dvou robustních provedení: buď propracovaný celokovový stojan nového Lenovo L24i-30, který vyniká svými dvoubarevnými prvky, nebo jednoduchou eleganci skvěle tvarovaného stojanu Lenovo L27e-30 v grafitově šedé barvě. Každý monitor je pak vyveden v havraní černé barvě a vyroben tak, aby byl ultra tenký s 7,1 mm horní částí a na třech stranách téměř bez hran.Nový monitor Lenovo L27e-30

Vyberte si 23,8palcový Full HD (1920 x 1080) IPS displej na Lenovo L24i-30, nebo zvolte o velikost větší 27palcový Lenovo L27e-30. Udržujte své oči svěží díky pokročilé antireflexní úpravě a technologii Eye Comfort s certifikací TUV Rheinland5, která po celý den pomáhá redukovat modré světlo a blikání. Oba monitory jsou připraveny podporovat technologii AMD FreeSync pro plynulé hraní her. Navíc tyto displeje dokážou dosáhnout obnovovací frekvence až 75 Hz prostřednictvím jejich HDMI vstupního portu.

Jako bonus nabízí Lenovo pohodlné přizpůsobení vzhledu, hlasitosti a dalších charakteristik monitoru pomocí nastavení On-Screen Display (OSD) prostřednictvím softwarové platformy Lenovo Artery. Herní nadšenci, milovníci filmů nebo ti, kteří chtějí zvládat více věci najednou, nyní mohou snadno ovládat monitory Lenovo tak, aby vyhovovaly jakémukoliv způsobu použití.

Nová vylepšení Vantage

Už tento měsíc se dočká aplikace Lenovo Vantage vylepšení u několika svých funkcí. V nadcházející aktualizaci získají uživatelé přístup k celé řadě nových nastavení, jako je funkce Smart Assist, která vylepšuje funkci přihlašování bez použití rukou s Windows Hello, stejně jako rozšířená podpora aplikací a prohlížečů pro přehrávání videa bez použití rukou a možnosti vylepšení videa Super Resolution 2.0.

Prostřednictvím Vantage je také dostupný nejnovější software jako servisní služba – Vantage Smart Performance Services. Tato auto-diagnostická služba, která je nyní v rámci aktualizace přístupná na globálních trzích, poskytuje uživatelům přístup ke skenování jedním kliknutím, k opravám malwaru a odstraňování dosud neznámých virů, pro výkon all-in-one počítače, jeho údržbu a vylepšené zabezpečení. Díky novému progresivnímu ukládání do mezipaměti webových aplikací, které Vantage načte během pouhých několika sekund, získáte rychlejší přístup ke všem novým i stávajícím funkcím Vantage bez ohledu na to, kde na světě se právě nacházíte.
 
Publikováno: 13. 1. 2021 | Počet přečtení: 301