Rosler MURR2 Schunk

CES 2021 – virtuální město budoucnosti

Globální společnost Bridgestone Corporation, zaměřená na poskytování vyspělých řešení pro trvale udržitelnou mobilitu, odhalila ve své digitální expozici na veletrhu CES interaktivní město Bridgestone World. Město ukazuje, jak inovace Bridgestone přispějí k trvale udržitelnější mobilitě budoucnosti.

 

Specificky vyvinuté virtuální město umožňuje uživatelům nahlédnout do městských, příměstských a průmyslových oblastí včetně dopravních systémů ve velkoměstě budoucnosti. Uživatelé v něm zjistí, jak síťově propojené produkty společnosti Bridgestone a její služby založené na analýze dat vyřeší současné problémy, vylepší mobilitu spotřebitelů a vytvoří vyšší přidanou hodnotu pro zákazníky i celou společnost. Hlavní městské prostředí tohoto nástroje umožňuje uživatelům seznámit se s evolucí firmy směrem k technologicky vyspělé společnosti, která prostřednictvím chytrých technologií pro pneumatiky a vyspělou mobilitu rozšiřuje svou základní nabídku pneumatik a gumárenských produktů. Cílem virtuálního města Bridgestone World je ukázat proměnu společnosti Bridgestone v podnik, který pomáhá lidem a firmám spravovat svá vozidla bezpečnějším, chytřejším, efektivnějším a trvale udržitelnějším způsobem.

S návštěvníky veletrhu Bridgestone komunikovalo také prostřednictvím prezentací přenášených živě i na vyžádání. V těchto prezentacích vysvětluje, jak používá chytré technologie pro pneumatiky, vyspělé metody pro analýzu dat a nové obchodní modely k dosažení stavu, v němž budou pneumatiky středobodem systému trvale udržitelné mobility, a to v současnosti i budoucnosti.

Druhý den veletrhu se Bridgestone zúčastnil živé panelové diskuze o soutěži autonomních vozidel IAC (Indy Autonomous Challenge) společně s Markem Milesem, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Penske Entertainment Corp. Diskusní panel byl zaměřený na téma Inovace, motoristický sport a data a zabýval se budoucností motoristického sportu a jeho sbližováním s autonomními technologiemi v rámci soutěže IAC.

 
Publikováno: 13. 1. 2021 | Počet přečtení: 305