Rosler MURR2 Schunk

Nová generace Mini-LED z dílny TCL

Výrobce spotřební elektroniky, společnost TCL Electronics, představí na veletrhu CES 2021 novinky v zobrazovacích technologiích a další zajímavé produkty napříč kategoriemi, které mají učinit život chytřejší, mj. i díky inovativní technologii Mini-LED nové generace.

 

„TCL je jednou ze světových značek spotřební elektroniky a druhá největší značka na americkém trhu televizorů a naší misí je vytvářet inteligentní a chytrý život díky inovativním technologiím a strategii spojení umělé inteligence a internetu věcí. Jsme odhodlaní poskytovat nejlepší chytré produkty a služby uživatelům po celém světě,” říká Kevin Wang, výkonný ředitel společností TCL.

Tato letošní událost, která začne 11. ledna bude vůbec první “digitální CES”, což demonstruje odolnost a globální jednotu, která všechny posouvá vpřed navzdory výzvám, které přinesl celému světu rok 2020.

V rámci veletrhu CES 2021 se značka zúčastní mnoha aktivit včetně oficiálního představení novinek v rámci Global Press Announcement a bude sdílet své nejnovější technologie pro zobrazovací panely. Představí také ucelenou řadu chytrých domácích spotřebičů, které jsou určeny uživatelům tak, aby “zažili více”. TCL je již dobře známa svými Mini-LED a QLED televizory, oceňovanými soundbary, chytrými domácími spotřebiči a oblíbenými mobilními zařízeními, které těží z nastupující strategie technologie propojující internet věcí a umělou inteligenci (AI x IoT). TCL pokračuje ve zlepšování a posouvání hranic možného u zobrazovacích technologií a audio technologií.

 
Publikováno: 8. 1. 2021 | Počet přečtení: 324