Rosler MURR2 Schunk

Ultralehké děrované myši

Model Aerox 3 Wireless vlastní zbrusu nový TrueMove senzor, voděodolnost IP54, 200hodinovou výdrž na baterii a technologii Quantum 2.0 Wireless v 66 g vážícím těle myši.

 

Společnost SteelSeries uvádí na trh nové myši Aerox 3, které označuje za průlom na trhu ultralehkých myší. Přináší totiž kvalitní odolné materiály a high-end technologie do kompaktního provedení s nízkou hmotností. Každá část Aerox 3 byla vyvíjena s cílem zajistit nejrychlejší možné reakce při hraní.

Bezdrátový model myši Aerox 3 váží pouhých 66 g. SteelSeries opět spojilo své síly se společností PixArt, aby vyvinuli senzor TrueMove Air. Vlastní optický senzor speciálně uzpůsobený pro bezdrátový přenos signálu nabízí sledování pohybu jedna ku jedné, 18 000 CPI, 400 IPS a 40 G. Tedy vlastnosti, které umožní rychlost, konzistenci a přesnost snímání. Díky energeticky úspornému senzoru bylo umožněno využít menší baterie, v důsledku čeho došlo k zachování nízké hmotnosti a zároveň delší výdrže myši na jedno nabití než je tomu u konkurence.

Aerox 3 Wireless je první herní myší, která získala certifikaci IP54, tedy voděodolnost, prachuvzdornost aj. Zabudovaná technologie AquaBarrier je navržena tak, aby chránila zdánlivě obnažený vnitřní obvod před prakticky všemi možnými vlivy prostředí. Z hlediska odolnosti a životnosti myši se jedná o velmi důležitý faktor při perforovaném designu.

Aerox 3 Wireless disponuje bezdrátovou technologií Quantum 2.0 s dvojí možností bezdrátového připojení přes 2,4GHz síť a USB přijímač nebo přes Bluetooth. Myš podporuje rychlonabíjení přes USB-C. Pokud dojde k vybití baterie, její nabití na více než 40 hodin výdrže trvá jen 15 minut nebo ji lze používat s připojeným kabelem.

Výrazného prodloužení odolnosti a tedy i životnosti myši je dosaženo také díky novému opletenému kabelu s nízkým odporem tření a PTFE kluznými plochami zajišťujícími lepší ovládání a plynulost. Standardně je k dispozici aplikace Engine pro individuální nastavení včetně třízónového RGB podsvícení.

Drátový model Aerox 3 sdílí většinu vlastností s bezdrátovou sestřičkou. Nicméně místo TrueMove Air je v drátové variantě senzor TrueMove Core. Vlastní optický senzor s 8500 CPI, 300 IPS a 35 G vyvíjený taktéž se společností PixArt. Absencí bezdrátového modulu bylo dosaženo ještě nižší hmotnosti 57 g.

 
Publikováno: 3. 11. 2020 | Počet přečtení: 347