Rosler MURR2 Schunk

Nejtenčí Asus na světě

Společnost Asus přichází s nejtenčím konvertibilním notebookem ZenBook Flip 13 (UX363) s porty HDMI a USB-A plné velikosti, a také se dvěma porty Thunderbolt 4 USB-C pro připojení na cestách.

 

Tento kompaktní ZenBook o tloušťce pouhých 13,9 mm a hmotnosti jen 1,3 kg má precizně navržený 360° pant, který umožňuje všestranné použití. Automaticky také zvedá a naklání novou klávesnici přes celou šíři notebooku.

Díky vysokokapacitní 67Wh baterii vydrží na jedno nabití až 16 hodin provozu. Navíc podporuje rychlé nabíjení pomocí dodávané 65W nabíječky a USB-C Easy Charge umožňuje využívat širokou škálu standardních nabíječek USB-C nebo USB-C Power Delivery (PD).

ZenBook Flip 13 je vybaven elegantní dotykovou obrazovkou NanoEdge FHD velikosti 13,3palce, která je plně kompatibilní s nově navrženým perem Asus Pen. Displej podporuje 4096 úrovní přítlaku, což zajišťuje zvýšenou přesnost a citlivost pro přirozenější zadávání při použití stylusu. Obrazovka disponuje tenkými rámečky 3,9 mm, které maximalizují prostor na obrazovce a zároveň zmenšují rozměr notebooku.

Zcela plynulý výkon zařízení je umožněn díky procesoru Intel Core i7 11. generace s grafickou kartou Intel Iris Xe, 1 TB PCIe NVMe 3.0 x4 M.2 SSD a až 16 GB LPDDR4x 4266 Mhz.

I přes mimořádně tenký design nabízí komplexní možnosti I/O. Díky portům HDMI, USB-A a dvěma portům Thunderbolt 4 USB-C je to nejtenčí 13,3 palcový konvertibilní notebook na světě s tak působivým seznamem portů plné velikosti.

Disponuje také touchpadem NumberPad 2.0, který je o 30 % větší než u předchozího modelu – s dvojí funkcí. Speciální ikona na touchpadu umožňuje snadné zapnutí a vypnutí a inteligentní software umožňuje jeho použití pro ovládání kurzoru, i když je NumberPad aktivován.

Inovativní 360° pant má precizně vyrobený kovový vícepřevodový mechanismus, který je navržen tak, aby zvedal a nakláněl novou klávesnici přes celou šíři notebooku do pohodlné polohy pro psaní a zlepšoval proudění chladicího vzduchu při otevření displeje nad 135°. Design klávesnice přes celou šíři notebooku také přidává prostor pro zcela novou řadu funkčních kláves na pravé straně. Pant drží displej bezpečně v jakémkoli úhlu, což umožňuje ZenBook používat v různých režimech – notebooku, tabletu, stojanu nebo stanu – nebo cokoliv mezi tím. V režimu tabletu se dvojčinný pant automaticky otáčí, aby se displej mohl sklopit rovně k základně.

 
Publikováno: 3. 11. 2020 | Počet přečtení: 345