Rosler MURR2 Schunk

Dopřejte Wi-Fi 6 i svému stolnímu počítači

Společnost TP-Link představuje nový AX3000 PCIe adaptér Archer TX50E, jenž dokáže schopnosti běžného stolního počítače rozšířit o bezdrátové připojení s podporou nejnovějšího standardu Wi-Fi 6 (802.11ax).

 

PCIe adaptér Archer TX50E s sebou přináší bezkonkurenční rychlost bezdrátového připojení, a to do rychlosti až 2402 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Uživatelský zážitek umocňuje také o 75 % nižší latence (odezva), díky které si na svém stolním PC užijete on-line hraní, plynulé videokonference nebo streamování videa bez kompromisů.

Adaptér disponuje dvojicí externích antén s vysokým ziskem, které umožňují snadnější připojení i z okrajových částí domácnosti a také vyšší stabilitu. Výsledkem je vyšší pokrytí v rámci domova. Lepší úroveň pokrytí můžete využít také u technologie Bluetooth 5.0, která dosahuje až čtyřnásobné úrovně pokrytí oproti předchozímu standardu Bluetooth 4.2.

V případě PCIe adaptéru je třeba zmínit speciální pozlacený chladič, který počítá s vyšší teplotou skříně počítače, a pomáhá tak zvyšovat stabilitu a spolehlivost i v tomto horkém prostředí. Výrobce zároveň myslel na zabezpečení, a to formou šifrování WPA3, které poskytuje zvýšenou ochranu bezdrátové komunikace a zabezpečení osobních hesel. V neposlední řadě pak zákazníci ocení také zpětnou kompatibilitu s plnou podporou dřívějších standardů 802.11ac/a/b/g/n pro připojení ke starším routerům.

 
Publikováno: 29. 10. 2020 | Počet přečtení: 348