Rosler MURR2 Schunk

Murrelektronik zve na live webináře

Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se firma rozhodla připravit sérii tří zajímavých webinářů již příští týden. První z nich proběhne v pondělí 2. listopadu. Rezervujte si své místo již nyní a nepřijdete o žádnou z inspirativních informací.

 

Přihlásit se na live webináře lze kliknutím na čas vybraného data a vyplněním registračního formuláře.

Jednotlivá témata jsou:

1. Jak na IO-Link?
2. V čem spočívá jedinečnost sběrnicového modulu MVK Fusion?
3. Jak využít průmyslový ethernet ve strojírenství?

První webinář: Jak na IO-Link?

02. 11. 2020 / 10:00 hod. nebo 14:00 hod.

Chcete do své instalace přidat složitější prvky, jako například kontrolní kamery, komplexnější snímače nebo jiné inteligentní prvky, díky kterým budete mít daleko větší přehled a možnosti, ale váháte nad způsoby, jakými se lze vydat? Připojte se k našemu webináři, na němž vám představíme komunikační standard IO-Link, díky němuž budou vaše stroje efektivnější, flexibilnější a hospodárnější.

Poslední metr se také počítá. Rozhraní IO-Link bylo navrženo speciálně pro přenos procesních dat mezi senzory a akčními prvky, a nadřazenou sběrnicí. Tím přináší digitalizaci i do těch nejskrytějších zákoutí instalace.

Webinářem vás provedou: David Hanák a Ing. Lukáš Tacina

Druhý webinář: V čem spočívá jedinečnost sběrnicového modulu MVK Fusion?

03. 11. 2020 / 10:00 hod. nebo 14:00 hod.

Trpíte nedostatkem prostoru na stroji, a přitom jsou na něj vyžadovány vysoké nároky? Nechcete mít několik objednacích čísel pro různé moduly s IO-Link, aktivní bezpečností a standardními digitálními signály? Představíme Vám revoluční sběrnicový modul MVK Fusion, který dělá instalaci strojů snadnější a rychlejší, šetří mnoho místa a díky rozmanitosti signálů i nutný počet potřebných modulů na stroji, a to vše spolu s podporou nejnáročnějších standardů, technologií a požadavků na poli automatizace a to včetně absolutní spolehlivosti.

Webinářem vás provedou: David Hanák a Ing. Vít MacuraTřetí webinář: Jak využít průmyslový ethernet ve strojírenství?

04. 11. 2020 / 10:00 hod. nebo 14:00 hod.

Jste omezeni liniovou topologií, průtokem dat či jejich transparentností? Pro moderní stroje stojí v popředí hospodárnost, integrovatelnost a funkčnost. To jsou úkoly, které jsou často řešeny sběrnicovými systémy. Ethernet je právě pro takovéto případy předurčen a je otevřen i budoucím požadavkům.

Naši specialisté vám nabídnou ucelený pohled na široké možnosti ethernetu a představí konkrétní způsoby, jak může moderní průmyslová síť pracovat ve váš prospěch.

Webinářem vás provedou: David Hanák a Tomáš Kulhánek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Registrace

Jděte na stránku webináře a pomocí odkazu vyplňte požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na zadanou emailovou adresu potvrzovací zprávu o vašem přihlášení. Událost můžete uložit do e-mailového klientu (Outlook, Gmail, iCal).

Test připojení


Tato stránka otestuje, zda je technicky možné se webináře zúčastnit: https://support.goto.com/webinar/system-check-attendee

Instalace (volitelné)

Doplněk pro používání platformy GoToWebinar se obvykle instaluje automaticky. V případě problémů s přenosem zvuku nebo obrazu, či s uživatelským rozhraním doporučujeme doplněk znovu ručně nainstalovat z této stránky: https://support.goto.com/webinar/help/download-now-g2w010002. Instalace se uskuteční i v případě probíhající relace, bez odpojení.

Účast

Klikněte na tlačítko "Join Webinar" v e-mailu potvrzujícím vaši účast. Doplněk GoToWebinar se spustí automaticky. V případě problémů můžete vyzkoušet postup popsaný v oddílu Instalace.

Nikdo vás nebude nutit aktivovat svoji webkameru či mikrofon. Naopak, pro zvýšení přehlednosti a srozumitelnosti prezentace prosíme všechny účastníky o ponechání svých mikrofonů vypnutých.

Pro dotazy během prezentace, prosím, využijte panel Questions a napište svůj dotaz. Ten bude vyřízen prezentujícími dle situace ústně a/nebo psanou odpovědí. Vaše dotazy (a případně i následnou komunikaci) vidíte jen vy a pořadatel.

Webinář považujeme za veřejný online prostor, proto cítíme povinnost upozornit všechny účastníky, aby i zde dbali na dodržování zákonů a obecných etických norem a aby nezneužívali diskusního prostoru ke spamování a vlastní propagaci.

Nakládání s informacemi

Své registrační údaje zadáváte společnosti LogMeIn, Inc., která provozuje službu GoToWebinar. Více o ochraně osobních informací ve společnosti LogMeIn, Inc. si můžete přečíst na této stránce: https://www.logmeininc.com/gdpr/gdpr-compliance

Společnost Murrelektronik CZ, spol. s r. o., jakožto tvůrce a organizátor webinářů, si vyhrazuje právo k dalšímu nakládání s poskytnutými údaji v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů: https://www.murrelektronik.cz/cz/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju/

V případě dotazů se obracejte na e-mail: marketing@murrelektronik.cz

 
Publikováno: 27. 10. 2020 | Počet přečtení: 359