Rosler MURR2 Schunk

Veletrh For Industry 2013 – místo pro prezentaci technologických novinek

12. ročník mezinárodního veletrhu strojírenských technologií For Industry 2013 se bude konat v PVA EXPO PRAHA v termínu od 23. do 25. dubna 2013. Souběžně se uskuteční 7. mezinárodní veletrh povrchových úprav a finálních technologií - For Surface 2013 a 1. veletrh technologií pro svařování, pájení a lepení - For Weld, které jsou pořádány s dvouletou periodicitou v lichých letech.

 

Veletrhy For Industry, For Surface a For Weld 2013 jsou připravovány ve spolupráci s řadou významných institucí, odborných garantů a mediálních partnerů. S jejich podporou nabízí nejefektivnější podmínky pro prezentaci firem a nových technologických řešení.
Specializované mezinárodní veletrhy představují jedinečnou jarní příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění. Cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích strojírenství s prostorem pro technologické spolupráce, nabídky, poptávky i prezentace pracovních příležitostí v technických oborech.
V současné době je na veletrh FOR INDUSTRY přihlášena řada významných firem. Mezi nimi jsou např. BIBUS s.r.o., který se specializuje na dodávky strojírenských, elektrotechnických a filtračních elementů, materiálů pro letecký a automobilový průmysl, tiskáren a skenerů pro 3D modelování; Misan s.r.o., který nabízí prodej a servis CNC obráběcích strojů Mazak a Brother, dále zastupuje firmy Okamoto - brusky, Sumitomo - nástroje a Parlec - seřizovací přístroje; Mitutoyo Česko, s.r.o., které prezentuje globální vedoucí značku a výrobce širokého spektra přesných měřicích přístrojů včetně nabídky souvisejících technologií měření. Svou účast na veletrhu For Surface 2013 potvrdily mimo jiné společnosti Chemetall, s.r.o., která vyrábí a dodává průmyslové chemikálie pro povrchové úpravy do automobilového i kovozpracujícího průmyslu; KF-NOVODUR s.r.o., který se specializuje na výrobu galvanických linek pro povrchovou úpravu kovů a také se zabývá svařováním titanu a nerezu; SURFIN, s.r.o., který bude prezentovat práškové barvy či technologie pro lakování a otryskávání.
Na veletrhu For Weld bude firma ARC-H, a.s. nabízet komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů: stroje pro svařování, řezání plazmou, tryskání, robotizaci, tepelné zpracování, odsavače spalin, materiály pro svařování, stroje pro orbitální svařování, dělení, úkosování trubek a systémy pro plynovou ochranu kořene svaru. Profesionální svařovací stroje, ochranné i pracovní pomůcky pro svařování, vrtačky a nářadí bude prezentovat firma hala-welding.cz s.r.o.
Pečlivě je již také plánován doprovodný program veletrhů ve spolupráci s odbornými partnery. Připravována jsou témata jako: „Štíhlá výroba - moderní metody a nástroje zvyšování produktivity a efektivity procesů“, „Podnikání a investice v post-sovětských republikách“ nebo „Digitální prototypy – od návrhu po simulaci“ a řada dalších.
Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.
Veletržní správa ABF, a.s. připravila pro vystavovatele řadu zajímavých nabídek pro jejich účast, mezi které patří např. expozice na klíč, zvýhodněné ceny výstavní plochy, možnost konzultace umístění stánku nebo libovolný počet vstupenek na veletrh pro zákazníky a obchodní partnery jak v tištěné, tak v elektronické podobě zdarma.
Výstaviště PVA EXPO PRAHA se nachází v Praze - Letňanech. Díky svému umístění na okraji hlavního města je pro vystavovatele i návštěvníky strategicky snadno přístupné. Dne 12. 10. 2012 byl zahájen provoz dvou nových veletržních hal o celkové ploše 8200 m2. V současné době jde o nejmodernější veletržní prostory v Praze. Průmyslové veletrhy For Industry, For Surface a For Weld se tedy v roce 2013 budou poprvé konat také v těchto nových halách.

Aktuální informace lze najít na stránkách veletrhů: www.forindustry.cz, www.forsurface.cz a www.forweld.cz
 

 
Publikováno: 2. 4. 2013 | Počet zobrazení: 1839 článek mě zaujal 421
Zaujal Vás tento článek?
Ano