Rosler MURR2 Schunk

VIENNA-TEC 2012 - ohňostroj inovací a průmyslových technologií

Sousední Vídeň bude na veletrhu VIENNA-TEC ve dnech 9.-12. října 2012 hostit historicky největší účast firem z České republiky a také prestižní mezinárodní setkání EUROKONTAKT.  

 

Přípravy na největší mezinárodní průmyslový odborný veletrh VIENNA-TEC 2012, jehož brány se otevřou 9. října 2012, jsou v plném proudu. Veletrh, který se koná jednou za 2 roky, nabízí možnost zhlédnout na jednom místě pod jednou střechou 6 mezinárodních odborných průmyslových veletrhů AUTOMATION AUSTRIA (automatizace), ENERGY-TEC (energie), IE (průmyslová elektronika), INTERTOOL (nástroje a nářadí), MESSTECHNIK (měřicí a regulační technika) a SCHWEISSEN/JOIN-EX (svařování) a speciální expozice MENSCH.ARBEIT.SICHERHEIT, HYDRAULIK, SENSORICS, LOGISTICS, MANUFACTURING a OBERFLÄCHENTECHNIK. Poprvé se v rámci veletrhu uskuteční speciální expozice IT@INDUSTRY.
Pořadatel veletrhu Reed Exhibitions Messe Wien eviduje historicky největší zájem ze strany podnikatelů z České republiky. Už k dnešnímu datu se závazně přihlásilo více než 10 vystavovatelů z ČR, což je pro historii tohoto největšího rakouského veletrhu rekordní. Velký zájem o VIENNA-TEC také projevují podnikatelé z různých zemí střední a východní Evropy a EURASIE. Poprvé se na veletrhu očekává účast delegací podnikatelů z více než sedmi regionů Ruské federace, včetně Moskvy, Petrohradu, Jižního Uralu, Kaliningradu, Omsku, Čuvašie a Kalugy. Většinu vystavovatelů VIENNA-TECu tradičně tvoří rakouské a německé firmy. Ze strany České republiky plánuje na veletrhu společnou expozici státní agentura CzechTrade, na které se bude prezentovat např. firma Koplast s.r.o. Na samostatných stáncích se na veletrhu představí např. firma Surfin z Brna, zabývající se povrchovými úpravami a prodejem práškových barev a technologií pro lakování, dále firma JSP s.r.o., která je předním českým dodavatelem a výrobcem měřicí a regulační techniky včetně projektovaní MaR a dodává přístroje pro měření a regulaci tlaku, teploty, průtoku, tepla, hladiny, vodivosti, pH, O2 a vlhkosti. Dalšími vystavovateli jsou firma Kovo Staněk, VUT Brno, Bomar, dataPartner nebo společnost Kalina Industries. Další firmy možnosti a formy své účasti zvažují.
Na veletrhu jsou očekávány také delegace z různých regionů České republiky, např. delegace z regionu Vysočina nebo z regionu Jižních Čech, delegace Asociace strojních inženýrů ČR nebo delegace České metrologické společnosti.
Oficiální zastoupení tohoto mezinárodního odborného veletrhu v České republice nabízí českým firmám kromě standartní účasti na samostatných nebo společných stáncích navíc speciální prezentační balíčky pro střední a menší podniky, včetně katalogových prezentací. Více informací lze získat na tel. čísle 603 278 654 u paní Lenky Kotllárové.

EUROKONTAKT
České firmy se dále mohou po předchozí domluvě se společností Schwarz & Partner zúčastnit řady mezinárodních setkání EUROKONTAKT, např. s delegací z dalekého sibiřského regionu Omsk z Ruské federace.
Z regionu Omsk se budou účastnit na VIENNA-TECu následující firmy, které hledají obchodní zastoupení v České republice nebo nabízejí společnou výrobu - firma INNOVA (specializující se na vývoj a zavádění nových technologií mikrovlnného sušení v různých oblastech zemědělství), GEOSYSTEMS (výzkum a vývoj v oblasti vesmírné geodézie), KV-SVJAZ (vědecko-technická společnost specializující se na návrhy a výrobu telekomunikačních zařízení v dosahu středních vln pro dálkové mobilní radiostanice), ULTRASYST (specializující se v oblasti vývoje technologií, konstrukcí a výroby zařízení pro ultrazvukové čištění materiálů), DIAL (výrobce přístrojově-softwarových systémů screeningové diagnostiky), METROMED (vývoj a výroba lékařských přístrojů), OMIKS (výroba technologických a diagnostických vybavení pro trakční kolejová vozidla), TEST-LAB (služby pro analýzu životního prostředí a diagnostiku onemocnění), PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE (sériová průmyslová výroba, jejíž součástí je kovoobrábění) a PŘESNÁ ELEKTRONIKA (služby v oblasti vědecko-technického vývoje a vývoje rádiových přístrojů lékařské techniky).
Společnosti se zájmem o spolupráci se slovinskými firmami mohou obdržet profily těchto firem již před zahájením veletrhu. Zvažují se také možnosti setkání podnikatelů řady regionů České republiky s rakouskými firmami.
VIP pozvánky (čestné vstupenky) pro Vás a Vaše obchodní partnery Vám mohou poskytnout mediální partneři projektu v České republice, ale také řada regionálních hospodářských komor, asociací a svazů.
Více aktuálních informací o VIENNA-TECu 2012 najdete v němčině na www.vienna-tec.at nebo v češtině na www.sp.cz.
 Aktivní zájem o účast na veletrhu VIENNA-TEC je také ze strany podnikatelů a organizací ze sousedního Slovenska. Bratislavská regionální komora SOPK připravuje společný stánek slovenských firem regionu Bratislava, v rámci kterého se budou prezentovat firmy IMC Slovakia, s.r.o., IRONAL spol. s r.o., SNAHA s.r.o., TESLA Liptovský Hrádok, a.s. a firma Prematlak, s.r.o. Navštívit lze také samostatnou expozici slovenské společnosti QUAD Industries, která představí podsvícenou kapacitní klávesnici vlastního vývoje, se senzory umístěnými přímo pod krycím panelem nezávisle na řídící DPS.

Den Slovenska
Dne 9. 10. 2012 se v rámci veletrhu uskuteční Den odborných návštěvníků ze Slovenské republiky. Již nyní plánuje svoji účast na veletrhu Slovenská svářečská společnost, Slovenská asociace strojních inženýrů, delegace regionu Žilina, odborníci ze slovenských univerzit, odborná a regionální média a další firmy a organizace.
Pro velký zájem slovenských firem o návštěvu veletrhu VIENNA-TEC plánuje společnost Schwarz & Partner s.r.o. Praha, vypravit 10 autobusových zájezdů z různých regionů Slovenska, např. z Bratislavy, Trnavy nebo Trenčína.
Věříme, že účast na VIENNA-TECu 2012 přinese firmám spoustu nových pozitivních zážitků a pomůže získat nové zajímavé obchodní kontakty se západní a východní Evropou.
Pro včasnou registraci na veletrh a další informace prosím kontaktujte výhradní oficiální zastoupení veletrhu VIENNA-TEC pro Českou republiku a další země střední a východní Evropy a EURASIE:
 

 

 
Publikováno: 18. 6. 2012 | Počet zobrazení: 1954 článek mě zaujal 442
Zaujal Vás tento článek?
Ano