Rosler MURR2 Schunk

Jak vyzrát na novinky v GibbsCAM v12?

Na začátku roku 2018 byla uvolněna verze technologického CAD/CAM softwaru GibbsCAM v12 pro zákazníky v České republice a na Slovensku. Touto verzí se rozumí software GibbsCAM označený 12.0.11.0 a vyšší, a je k dispozici všem, kteří měli aktivní roční aktualizační servis platný ke dni 1. srpna 2017.

 

Vlastimil Staněk, produktový manager softwaru GibbsCAM ve firmě technology-support, k nové verzi říká: „Při prvním seznámení s připravovanou verzí GibbsCAM v12 jsem se obával, že jako konzervativní člověk nemající rád zásadní změny se budu muset něco nového učit a že ztratím jednoduchost a přehlednost používání. To se ale nestalo. Já i všichni uživatelé GibbsCAM v12 jsme dostali uživatelsky příznivé intuitivní prostředí a k tomu zajímavé bonusy bez nutnosti si je dokupovat. Nainstalujte si GibbsCAM v12 a přes první překvapení, protože je doopravdy jiný, budete určitě spokojeni. Děkujeme, že s námi obrábíte!“
Více o CAD/CAM GibbsCAM pro produkční obrábění najdete na www.gibbscam.cz. Video k verzi 12 lze shlédnout na https://youtu.be/i28ciRiRgCk.

Od začátku února probíhají jedno- až dvoudenní semináře na téma „GibbsCAM, jak vyzrát na novinky v12?“, které se budou konat na adrese: Dusíková 19, Praha.
1. a 2. března
5. a 6. dubna
První den semináře, věnovaný obecnému seznámení s novinkami v GibbsCAM v12, bude pro zákazníky s platným ročním aktualizačním servisem zdarma (platí maximálně pro dva účastníky na jednu licenci GibbsCAM). Druhý den bude zaměřen na podrobnější ukázky práce s novými funkcemi s možností testování na datech zákazníků. Bližší informace o podmínkách na www.gibscam.cz.

Společnost technology-support působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vedle CAD/CAM řešení GibbsCAM a Cimatron je součástí portfolia firmy i CAD řešení ZW3D, vysokotlaké a velkoobjemové chlazení ChipBLASTER a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO. A od roku 2017 dva nové produkty pro optimalizaci NC kódu NCBrain a NCBrain AICAM. Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 1110 článek mě zaujal 227
Zaujal Vás tento článek?
Ano