Rosler MURR2 Schunk

HIWIN nabízí ucelenou řadu kuličkových šroubů

Chcete u svých strojů převést rotační pohyb na lineární? Vyžadujete vysokou přesnost a účinnost? Pak si můžete vybrat z ucelené nabídky kuličkových šroubů HIWIN. Nabídka pokrývá všechny tři základní kategorie kuličkových šroubů - válcované, okružované a broušené.

 
Válcované kuličkové šrouby se používají pro aplikace s menšími nároky na přesnost, ale s požadavkem příznivé ceny a rychlého dodání. Na výběr je několik typů matic včetně přírubových dle normy DIN69051. Dodávky jsou zajištěny přímo ze skladu v Brně. Samozřejmostí je i kvalitní opracování konců dle zákaznického výkresu nebo výroba standardních ukončení dle katalogu.
Okružované kuličkové šrouby nabízejí vyšší přesnost a jsou používány zejména pro automatizaci, obráběcí stroje a manipulaci. Tyto šrouby jsou dodávány se standardními jednoduchými i dvojitými předepnutými maticemi dle normy DIN69051. Možné jsou i jiné typy a tvary matic. Tyto šrouby jsou zařazeny do třídy přesnosti P5 a P7. Okružované šrouby jsou dodávány pouze ve smontovaném stavu a s opracovanými konci dle výkresu nebo pokynů zákazníka.
Broušené kuličkové šrouby jsou vysoce přesné kuličkové šrouby vhodné pro přesné obráběcí stroje. Výroba probíhá podle zákaznických výkresů, v nabídce jsou také různé typy matic. Tyto šrouby jsou zařazeny do třídy přesnosti P1 až P5. Dodávky jsou vhodné pro velké série.
V nabídce společnosti HIWIN jsou i kuličkové šrouby s chromovým povlakováním pro aplikace s vysokými požadavky na otěruvzdornost a korozivzdornost. Ke kuličkovým šroubům dodává společnost HIWIN i širokou paletu příslušenství, počínaje ložiskovými domečky na uložení konců závitu přes domečky pro uložení matic až po spirálové kryty a kuličková ložiska s kosoúhlým stykem.
 
Publikováno: 1. 8. 2017 | Počet zobrazení: 1294 článek mě zaujal 248
Zaujal Vás tento článek?
Ano