Rosler MURR2 Schunk

Dachser posiluje přímé linky ve střední Evropě

Společnost DACHSER Czech Republic, která působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, rozšiřuje své přímé linky o další destinace. Nově jsou zavedeny linky do Polska, Německa a na Slovensko.   

 

„Snažíme se zkvalitňovat naše služby a přinášet zákazníkům konkurenční výhodu díky efektivní a inteligentní logistice. Proto jsme za posledních několik měsíců otevřeli 11 nových přímých linek, vždy s pravidelnými denními odjezdy. Tím dosahujeme zkracování doby dodání a omezení počtu překládek. Můžeme tak nabídnout rychlejší řešení a omezit možnost poškození zásilek,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel společnosti DACHSER Czech Republic.
Nově spojil Dachser Českou Republiku přímo s německými městy Radeburg a Rheine, s polskou Varšavou a Strykowem. Posílil také o další dvě linky denně ve spojení do Eurohubu Bratislava a německého Eurohubu v Überherrnu. V září také otevřel přímou linku do Norimberku.
Většina přímých linek společnosti využívá konceptu dvou výměnných nástaveb, které je možné libovolně přepřáhnout bez nutnosti překládky a využít tak efektivně možnosti kombinace linek. Dachser tak dosahuje ve spojení do sousedních zemí velmi zajímavých časů doručení v rozsahu 1-2 dnů v přepravním produktu Targospeed. Z šesti poboček českého zastoupení Dachser odjíždí denně 26 přímých exportních linek.
Na počátku byla firma E.S.T., která se v roce 2004 stala exkluzivním partnerem společnosti Dachser a poskytovala služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb Dachser. Od počátku roku 2010 již firma vystupuje pod obchodním názvem DACHSER Czech Republic.
 

 

 
Publikováno: 5. 1. 2012 | Počet zobrazení: 2106 článek mě zaujal 435
Zaujal Vás tento článek?
Ano