Rosler MURR2 Schunk

TÜV SÜD Czech letos na MSV s inovativním veletržním konceptem a tradičními odbornými semináři

TÜV SÜD Czech nepředstavuje na MSV pouze nový produkt, ale rovnou nový veletržní koncept! Přední certifikační a inspekční autorita připravila prezentaci, která tentokrát není postavena na pevné půdě brněnského výstaviště, ale na virtuálních základech internetu.   

 

Jde o on-line veletržní stánek www.strojirak.cz, v jehož zákoutí návštěvníci naleznou až na obligátní šálek horké kávy vše potřebné. Vedle obecných informací o společnosti také přehled služeb vztahujících se ke strojírenství, kontakty na obchodní zástupce, kteří budou přítomni na BVV a v neposlední řadě také pozvánku na odborné semináře, jež budou pořádány „naživo“ přímo na brněnském výstavišti.
První seminář na téma posuzování shody strojních zařízení se koná 4. října 2011 v areálu výstaviště a na praktických příkladech seznámí účastníky se zkušenostmi odborníků TÜV SÜD Czech, upozorní na nejčastější chyby či nedostatky při posuzování shody strojních zařízení a prozradí, jak je efektivně odstranit. Druhý seminář, který proběhne 5. října 2011, se věnuje systémovému přístupu k jakosti ve svařování a účastníci se na něm dozvědí, jaké požadavky mají jednotlivé systémy, jak probíhá jejich implementace nebo jaké jsou výhody kombinovaných auditů. Registrace na oba semináře probíhá na virtuálním stánku www.strojirak.cz, který společnost TÜV SÜD Czech připravila speciálně pro letošní MSV. /kj/
 

 

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 3004 článek mě zaujal 606
Zaujal Vás tento článek?
Ano