Rosler MURR2 Schunk

Axiální pístové hydrogenerátory Kawasaki s vysokým přenášeným výkonem a účinností

Od roku 1968, kdy firma Kawasaki vyvinula svůj původní model axiálního pístového hydrogenerátoru řady KV, se stala jedním z předních výrobců v tomto oboru. Současný design modelu K3V byl uveden na trh v roce 1987 pro mobilní a stavební zařízení.  

 

Spolehlivost a dobré zkušenosti s hydrogenerátory Kawasaki vedly k vývoji hydrogenerátorů řady K3VG v roce 1992, určených převážně pro použití v průmyslu. K přednostem hydrogenerátorů této řady patří nízká hlučnost, vysoká účinnost, precizní možnosti regulace, dlouhá životnost a spolehlivost. Svými technickými vlastnostmi se hydrogenerátory řady K3VG řadí k nejlepším na trhu.
Hydrogenerátory Kawasaki nacházejí hlavní uplatnění pro použití v nejnáročnějších technických oborech s nejvyššími požadavky na dlouhodobou a spolehlivou činnost. Po celém světě se hydrogenerátory K3VG uplatňují např. pro razicí štíty, drtiče a trhačky, stohovací dopravníky, zařízení pro výrobu slévárenských forem, válcovací tratě, kovací lisy a manipulátory, protlačovací a vytlačovací lisy, šrotovací lisy, hydraulické palubní zařízení pro lodě a rybářská zařízení.
Hydrogenerátory K3VG jsou nabízeny s různými typy regulací a jejich kombinacemi (regulace na tlak a výkon, v provedení hydraulicko-mechanickém a elektro-hydraulickém). Použitá ložiska zajišťují velmi dlouhou a spolehlivou činnost hydrogenerátoru. Před expedicí jsou všechny hydrogenerátory testovány.

Popis konstrukce
Charakteristické rysy:
- Variabilita provedení
K dispozici je široký sortiment geometrických objemů. Nastavení max. a min. geometrického objemu se dodává jako standard. Možnost dodávky jednostupňových hydrogenerátorů, u tandemových hydrogenerátorů možnost dodávky v provedení s propojeným sáním („confluent block“).
- Možnost vestavění pojistného ventilu
- Modulová koncepce
- Robustní odlitek tělesa - bezpečně zachycuje všechny vnitřní síly, zvyšuje životnost a snižuje hlučnost
- Ložiska - zaručují vysokou spolehlivost a životnost pro kontinuální činnost v průmyslových aplikacích, a dělají hydrogenerátory K3VG jedny z nejspolehlivějších na trhu  
- Mechanismus uložení nakloněné desky - originální hydrostatické vyvážení  kombinované s robustním mechanismem uložení zvyšuje výkon a snižuje hlučnost. Jednoduchá a robustní konstrukce zaručuje spolehlivost, výbornou regulaci a tichý chod.
- Různé typy regulací - k dispozici je rovněž mikroprocesorem řízená verze, která poskytuje vysokou rychlost odezvy, linearitu a minimální hysterezi 
- Možnost uchycení zubového hydrogenerátoru Kawasaki s geometrickým objemem 10 nebo 15 cm3/ot jako zdroje pro některé typy ovládání, lze použít i standardního typu zubového hydrogenerátoru. 
V současné době se hydrogenerátory K3VG0 pro evropský trh vyrábějí ve Velké Británii.

Axiální pístové hydrogenerátory řady K3VL
Tyto regulační hydrogenerátory, které byly uvedeny na trh v roce 1998, jsou vyvinuty pro obvody se středními tlaky (320 barů) a určeny především pro standardní průmyslové aplikace, mobilní i lodní hydraulické systémy. Při konstrukci hydrogenerátorů se použily pionýrské konstrukční technologie, nová skladba materiálů a nejnovější poznatky z vývoje ložisek. Série K3VL přichází se širokým sortimentem regulátorů, které umožňují výjimečné technické vlastnosti a technické parametry.     

 

Radiální pístové hydromotory
Kvalitu radiálních pístových hydromotorů Kawasaki Staffa dokumentuje historie 50 let úspěšných aplikací po celém světě. Hlavními oblastmi použití jsou plastifikační jednotky pro vstřikovací lisy, důlní zařízení, mobilní a stavební zařízení, námořní aplikace (navijáky a řídicí mechanismy), lesní stroje aj. Staffa motory jsou nabízeny jako jednorychlostní nebo dvourychlostní. /rf/
 

 

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 3917 článek mě zaujal 681
Zaujal Vás tento článek?
Ano