Rosler MURR2 Schunk

AMPER 2016 otevře nové obzory již tento březen

Odborníci, obchodníci, zástupci vrcholného managementu, studenti elektrotechnických oborů a všichni nadšenci by si měli datum 15. – 18. března 2016 zapsat do diářů, aby nepropásli svým zaměřením nejvýznamnější událost v regionu střední Evropy. Ptáte-li se, proč přijít právě do Brna na AMPER, několik jednoduchých skutečností vás rychle přesvědčí. 

 

Veletrh AMPER se ukazuje být ideálním místem pro koncentraci nabídky, poptávky a ryzího nadšení nad technologickými novinkami, společně s možností vidět, slyšet, osahat a hlavně prožít. V dnešní moderní době internetu je právě veletrh AMPER jedno z posledních míst v oboru, kde platí, že potřesení rukou a osobní kontakt má větší efekt než elektronický newsletter.

Účastníci veletrhu
Stejného názoru je pravidelně přes 600 vystavovatelů z více než 20 zemí světa, kteří se veletrhu účastní a spoluvytvářejí duši celé akce. Na jejich expozice, přeplněné moderními stroji, nejnovějšími součástkami pro elektrotechniku a elektroniku a dalšími technologickými zázraky, se v roce 2015 přišlo podívat 44 500 návštěvníků. Na připravovaný následující ročník bylo ke konci roku 2015 přihlášeno více než 400 vystavovatelů. Zmiňme alespoň několik z již přihlášených společností, např. firma Official Electronic využije veletrhu pro setkání se svými obchodními zástupci a zákazníky. Stejně tak nebudou chybět Harting, Synflex Elektro, Quittner & Schimek, Amtest Czech Republic, Koala Electronic, AQ electronic a mnoho dalších dodavatelů součástek, modulů a dalšího příslušenství pro elektroniku a elektrotechniku. Z dodavatelů technologických zařízení a materiálů pro montáž a výrobu v oboru elektroniky se představí MP elektronik technologie, ASM Assembly Systems, PBT Rožnov, Ermeg, Amtech, Thonauer a další. Na veletrhu pochopitelně nechybí ani vystavovatelé, jakými jsou ABB, Siemens, Schmachtl CZ a jiní, kteří tradičně patří ke špičkám ve svém oboru.

Premiérové představení programu AMPER Start Up
V rámci doprovodného programu se můžete těšit mimo jiné i na významnou novinku, která umožní veletrhu být ještě zajímavějším místem pro setkání vystavujících firem a jejich zákazníků. AMPER Start Up vychází vstříc novým a začínajícím firmám, které by se rády prezentovaly na výstavní ploše veletrhu. Programu se zúčastní 8 společností, které svým zaměřením pokrývají širokou škálu produktů a služeb. Společnost Eledus představí přistroj pro průmyslovou rentgenovou defektoskopii. Galavito vyvinula a vyrábí inovativní elektrické venkovní topení Galavito Heating Table. Ing. František Beneš ukáže měřicí zařízení pro automatické trvalé monitorování strojů poháněných asynchronními motory a indikaci jejich možných závad. LAN2M vyvinula speciální VPN Router pro vzdálenou diagnostiku a upgrade softwaru u průmyslových strojů. Zcela nový outdoorový automatický digitální videoprojektor bude prezentovat společnost LumiTrix. Další z účastníků, společnost Maat, představí svou komunikační službu Maatrix, pro řešení IT komunikace a následný incident response. Poltech CZ a jejich pneumatický odizolovávací a krepovací stroj s vlastní řídicí jednotkou se bude také hlásit o svůj díl pozornosti. Stejně tak i Sewio Networks, kteří uzavírají seznam letošních účastníků se svým systémem průmyslové lokalizace k optimalizaci logistických a výrobních procesů.

Co dalšího bude na veletrhu
Doprovodný program veletrhu je jako vždy plný zajímavostí napříč všemi obory. Opět se můžete těšit na představení elektromobilů a nezbytné infrastruktury v rámci AMPER Motion. Konference „SMART CITY v praxi“ navíc propojí problematiku elektromobility s jejich reálným využitím v moderním městě a vše zasadí do širšího rámce nové koncepce SMART CITY. Na své si přijdou i nadšenci optiky a automatizace, protože pro ně je opět připraveno Fórum OPTONIKA a Fórum AUTOMATIZACE. Navíc připravujeme, ve spolupráci s našimi partnery, širokou škálu samostatných přednášek, jejichž témata budeme uveřejňovat v průběhu následujících týdnů na webových stránkách amper.cz.
Připojte se k přihlášeným vystavovatelům i vy a zažijte jedinečnou veletržní atmosféru veletrhu AMPER. Prezentujte své produkty a služby, najděte nové obchodní partnery, potkejte své stávající zákazníky a kolegy, anebo si přijďte rozšířit své obzory na doprovodný program veletrhu. AMPER nabízí pro každého něco a dohromady tvoří dokonalý zážitek, o který nechce nikdo z nás přijít.

Více informací na www.amper.cz
 

 
Publikováno: 15. 3. 2016 | Počet zobrazení: 1337 článek mě zaujal 286
Zaujal Vás tento článek?
Ano