Rosler MURR2 Schunk

První ParkerStore na Moravě

V polovině prosince loňského roku otevřela společnost Chvalis novou prodejnu ParkerStore v Prostějově. Jde již o šestou pobočku společnosti a nová pobočka je hned po mateřské centrále v Hoštce největší z ostatních poboček. 

 

V novém prostějovském ParkerStore s celkovou rozlohou 250 m2, který se skládá z prodejní části, hadicové dílny a skladu, je pro zákazníky připraveno více než 1700 položek a další se nepřetržitě doplňují. Sortiment tvoří především hydraulické a pneumatické prvky, jako například: rychlospojky, FRL’s jednotky na úpravu stlačeného vzduchu, hydraulické ventily, hadičky, základní řada zubových čerpadel, spojky, hadicové koncovky a podobně. Další zboží, včetně speciálního a novinek, lze objednat přímo na místě z prodejního katalogu. K tomu je zřízen koutek s občerstvením, kde si při listování katalogem mohou zákazníci dopřát klidu při posezení u kávy či čaje. 
Hadicová servisní dílna nabízí výrobu hydraulických hadic Parker na počkání, ohýbání hydraulických trubek na míru, odborné poradenství a slouží také jako servisní pracoviště pro opravy a zkoušení hydraulických prvků 24 hodin denně po celý rok.

Po otevření této, v pořadí již šesté prodejny ParkerStore, jsme se zeptali Milana Chvalinu, jednatele a ředitele společnosti Chvalis, co vedlo firmu k otevření pobočky tentokrát na Moravě?
Protože naše společnost také vyvíjí a vyrábí hydraulické systémy pro kolejová vozidla, chtěli jsme se tímto krokem dostat blíže k naším významným zákazníkům z této oblasti.

Můžete prosím říct, o které zákazníky jde?
Mezi významné zákazníky společnosti Parker Hannifin i dalších, které zastupujeme, patří např. akciová společnost CZ LOKO, Pars nova nebo firma Tedom. Otevřením moravské pobočky jsme nyní schopni reagovat na jejich potřeby okamžitě, doslova na zavolání telefonem. Servisní zásah nebo havarijní opravy jejich hydraulických nebo pneumatických systémů se tak výrazně zkrátí a naši zákazníci tak mohou ušetřit.
Firma Chvalis je jedním z největších distributorů produktů společnosti Parker Hannifin pro ČR a Slovensko. V loňském roce oslavila již 25 let svého úspěšného působení na trhu. Otevřením šesté prodejny ParkerStore se tak firma Chvalis zařadila mezi 22 specializovaných prodejen s produkty Parker Hannifin v ČR a na Slovensku. V tuto chvíli je po celém světě přes 2000 prodejen ParkerStore provozovaných distributory společnosti Parker Hannifin.
 

 
Publikováno: 14. 3. 2016 | Počet zobrazení: 1441 článek mě zaujal 302
Zaujal Vás tento článek?
Ano