Rosler MURR2 Schunk

Jarní průmyslové veletrhy představí dva nové obory

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA se od 10. do 13. května 2016 uskuteční další ročník jarních průmyslových veletrhů. Tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT. 

 

Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře. Další novinkou roku 2016 je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny.
Pro návštěvníky bude připravena prezentace významných tuzemských i zahraničních firem. Už nyní jsou přihlášeny například firmy Mitutoyo Česko, ATEQ Sp, Jiří Štěpánek – Indeva, Deom, Wanzl a mnoho dalších. Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program – přednášky, semináře nebo workshopy. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější expozice veletrhu a to do 50 a nad 50 m².
Ačkoliv se průmyslové veletrhy rok od roku rozšiřují o nové obory, cenová politika zůstává i v roce 2016 stejná. Vystavovatelé, kteří si plochu na vybraném veletrhu objednají v dostatečném předstihu, získají místo pro svou prezentaci za akční cenu. Vstřícná cenová politika pro vystavení strojů a velkých exponátů zůstává také zachována.

Bližší informace na: www.prumysloveveletrhy.cz
 

 
Publikováno: 14. 3. 2016 | Počet zobrazení: 1397 článek mě zaujal 307
Zaujal Vás tento článek?
Ano