EDF murr Schunk

Den iKariéra v režii studentů ČVUT

Rok se s rokem sešel a datum 26.11.2014 se blíží. Čím že je výjimečné? Na Českém vysokém učení technickém, konkrétně na Fakultě elektrotechnické a Fakultě strojní, se bude konat 4. ročník Dne iKariéra. Zajímavé na tom je, že jej pořádají studenti dobrovolníci z mezinárodní organizace IAESTE.
 

 

Firmy na Dni iKariéra mají příležitost oslovit studenty přímo v akademickém prostředí. Jako na tradičním veletrhu iKariéra se společnosti prezentují na svém stánku. Navíc si mohou s sebou přivézt na ukázku své výrobky, ať už se jedná o elektromotor, čerpadlo nebo celé auto.
Na stánku personalisté představí studentům, jaké pracovní pozice firma nabízí nebo jaké téma závěrečné práce mohou v jejich firmě vypracovat. “Studentům nebo absolventům doporučujeme si s sebou vzít životopis. Není ostudou se na stánku zeptat, jak při pracovním pohovoru udělat co nejlepší dojem, nebo si jej rovnou vyzkoušet. Nejeden student tímto způsobem našel zaměstnání,” popisuje Jakub Marek, koordinátor akce.
Doprovodným programem pro účastníky budou semináře vystavujících firem, na které je potřeba se předem registrovat. I letos pro účastníky organizátoři připravili soutěž. Každý posluchač semináře obdrží soutěžní kartičku a bude zařazen do slosování. Na které firmy se můžete těšit?
“Potvrzenými vystavovateli jsou ŠKODA AUTO, Accenture a Hewlett-Packard a Valeo Česká republika” uzavírá Jakub. Nezmeškejte příležitost a dostaňte se do čela! 

 
Publikováno: 10. 11. 2014 | Počet přečtení: 3174