EDF murr Schunk

Týden Facility managementu

Jménem asociace IFMA CZ (České pobočky mezinárodní profesní asociace facility managerů) Vás zveme na tradiční akci, která se koná ve dnech 10. - 14. listopadu 2014 v Praze pod mottem „Nové příležitosti“.

 

Již 14. ročník této prestižní akce přináší všem zájemcům o perspektivní obor Facility management bohatý program, jež je naplněn exkurzí, konferencí, slavnostním večerem s udělováním cen FM Awards 2014 a dvěma workshopy.
Svoji účast s vystoupením na hlavní konferenci přislíbili zástupci společností: AB Facility, Asio, Atalian, Camfil Farr (SK), FM Institute, FM Solutions, GC System, IKA DATA, ISS Facility Services, Masarykova univerzita Brno, Mark2 Corporation, OKIN Group, PCS, SAFM Bratislava, Wago, Zámek Loučeň a další.

Pondělí 10. listopadu je vyhrazeno pro exkurzi do zajímavého objektu – tentokrát do obchodně-administrativního centra Florentinum. To vzniklo jako nadčasová stavba hrdě se hlásící k dědictví evropské kulturní tradice, jejímž hlavním účelem je vytvoření výjimečného prostoru pro nejlepší obchodníky. Začátek prohlídky tohoto atraktivního zázemí je od 16,00 h na adrese Na Florenci 2116/15, Praha 1. Organizuje IFMA CZ společně s AB Facility.

Úterý 11. listopadu - hlavní konference IFMA CZ s mottem „Nové příležitosti“ bude zahájena v 9,00 h ve velkém sále Kongresového centra U Hájků, Na Florenci 29, Praha 1, kde zazní přednášky nejenom českých zástupců, ale i zahraničních hostů. Detaily programu konference budou průběžně uveřejňovány na webových stránkách asociace IFMA CZ - viz www.ifma.cz.

Po skončení konference bude od 19,00 h následovat společenský večer se slavnostním vyhlášením soutěže a předáním cen FM AWARDS 2014, tentokrát s využitím zrekonstruovaných prostor Kongresového centra U Hájků, tedy v místě konání konference.

Soutěž se bude týkat těchto kategorií:
-  Projekt roku 2014
-  Osobnost roku 2014
-  Studentská práce roku 2014
-  Odborná práce roku 2014

Středa 12. listopadu je rezervována pro první Workshop na téma „Trendy v přípravě výběrového řízení“ a to do třetice v Kongresovém centru U Hájků, Na Florenci 29, Praha 1. Časový předpoklad konání je od 9,00 do 13,00 h. Organizuje IFMA CZ společně s FM Institute.

Čtvrtek 13. listopadu je zvlášť zajímavý pro ty, kteří se zajímají o výsledky a trendy z oblasti FM. V pořadí druhý Workshop se bude věnovat již 3. ročníku projektu FM Benchmarking. S konkrétními čísly se můžete seznámit v době od 9,00 do 13,00 h na adrese Freyova 12/1, Praha 9, hotel Pivovar. Spolu s IFMA CZ se organizačně podílí společnost Alstanet.
Další program a detaily akcí budou průběžně upřesňovány. IFMA CZ si vymezuje možnost změny programu.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku asociace paní Milenu Machovou, e-mail administrativa@ifma.cz, GSM: 606 302 637
 

 
Publikováno: 6. 11. 2014 | Počet přečtení: 3206