Ceratizit SPS AMPER 2019 Schunk EuroBlech Murrelektronik

Týden Facility managementu

Jménem asociace IFMA CZ (České pobočky mezinárodní profesní asociace facility managerů) Vás zveme na tradiční akci, která se koná ve dnech 10. - 14. listopadu 2014 v Praze pod mottem „Nové příležitosti“.

 

Již 14. ročník této prestižní akce přináší všem zájemcům o perspektivní obor Facility management bohatý program, jež je naplněn exkurzí, konferencí, slavnostním večerem s udělováním cen FM Awards 2014 a dvěma workshopy.
Svoji účast s vystoupením na hlavní konferenci přislíbili zástupci společností: AB Facility, Asio, Atalian, Camfil Farr (SK), FM Institute, FM Solutions, GC System, IKA DATA, ISS Facility Services, Masarykova univerzita Brno, Mark2 Corporation, OKIN Group, PCS, SAFM Bratislava, Wago, Zámek Loučeň a další.

Pondělí 10. listopadu je vyhrazeno pro exkurzi do zajímavého objektu – tentokrát do obchodně-administrativního centra Florentinum. To vzniklo jako nadčasová stavba hrdě se hlásící k dědictví evropské kulturní tradice, jejímž hlavním účelem je vytvoření výjimečného prostoru pro nejlepší obchodníky. Začátek prohlídky tohoto atraktivního zázemí je od 16,00 h na adrese Na Florenci 2116/15, Praha 1. Organizuje IFMA CZ společně s AB Facility.

Úterý 11. listopadu - hlavní konference IFMA CZ s mottem „Nové příležitosti“ bude zahájena v 9,00 h ve velkém sále Kongresového centra U Hájků, Na Florenci 29, Praha 1, kde zazní přednášky nejenom českých zástupců, ale i zahraničních hostů. Detaily programu konference budou průběžně uveřejňovány na webových stránkách asociace IFMA CZ - viz www.ifma.cz.

Po skončení konference bude od 19,00 h následovat společenský večer se slavnostním vyhlášením soutěže a předáním cen FM AWARDS 2014, tentokrát s využitím zrekonstruovaných prostor Kongresového centra U Hájků, tedy v místě konání konference.

Soutěž se bude týkat těchto kategorií:
-  Projekt roku 2014
-  Osobnost roku 2014
-  Studentská práce roku 2014
-  Odborná práce roku 2014

Středa 12. listopadu je rezervována pro první Workshop na téma „Trendy v přípravě výběrového řízení“ a to do třetice v Kongresovém centru U Hájků, Na Florenci 29, Praha 1. Časový předpoklad konání je od 9,00 do 13,00 h. Organizuje IFMA CZ společně s FM Institute.

Čtvrtek 13. listopadu je zvlášť zajímavý pro ty, kteří se zajímají o výsledky a trendy z oblasti FM. V pořadí druhý Workshop se bude věnovat již 3. ročníku projektu FM Benchmarking. S konkrétními čísly se můžete seznámit v době od 9,00 do 13,00 h na adrese Freyova 12/1, Praha 9, hotel Pivovar. Spolu s IFMA CZ se organizačně podílí společnost Alstanet.
Další program a detaily akcí budou průběžně upřesňovány. IFMA CZ si vymezuje možnost změny programu.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku asociace paní Milenu Machovou, e-mail administrativa@ifma.cz, GSM: 606 302 637
 

 
Publikováno: 6. 11. 2014 | Počet přečtení: 1364