EDF murr Schunk

Bezpečnost a efektivita ve skladech s Linde

Společnost Linde Material Handling (Linde MH, www.linde-mh.cz) připravila na čtvrtek 9. října 2014 „Den pro bezpečnost a efektivitu skladování“. Akce, která proběhne od 10 h v pražském sídle společnosti, nabízí účastníkům možnost nezávazně se zeptat na vše, co je zajímá v souvislosti s bezpečností provozu a efektivitou při skladování a zúčastnit se odborné diskuze.
 

 

Stěžejní částí programu je odborný seminář na podporu bezpečného provozu manipulační techniky, který v 11 h zahájí přednáška Ing. J. Kysely ze Státního úřadu inspekce práce.
Kromě příležitosti ověřit si, zda  znáte potřebné zákony, normy a předpisy související se skladováním, nabízí seminář i možnost setkání a diskusí s odborníky na danou problematiku, pokud si např. potřebujete upřesnit nějakou legislativní otázku v souvislosti s materiálovou manipulací a skladováním, seznámit se i se způsoby a metodami, jak zlepšit bezpečnost provozu manipulační techniky přímo v provozu, ale třeba i tím, jak by se správně měla vyhledávat rizika provozu.
Mimo problematiky bezpečnosti je na programu akce i neméně podstatné téma úspor, kdy budou specialisté firmy Linde Material Handling např. odpovídat na otázky, jaké manipulační vozíky jsou v provozu nejúspornější, jak ušetřit s elektrickými vozíky a vozíky se spalovacím motorem, a umožní seznámit se s výhodami technologie CNG a elektrickými čelními vozíky. Pro ty, kdo se zajímají o efektivitu je zase nepochybně atraktivním tématem organizace skladu. Tedy např. možnost dozvědět se, jak ušetřit místo ve skladu použitím moderního způsobu skladování, jak zefektivnit procesy skladování a minimalizovat náklady na skladování a třeba i získat informace o moderních typech regálových systémů, které dokážou zlepšit využití plochy skladu až o 50 %.
Registraci lze provést na webové adrese: marketing@linde-mh.cz.
 
 

 
Publikováno: 8. 10. 2014 | Počet přečtení: 3098