EDF murr Schunk

IT FORUM 2014 bude zaměřeno hlavně na plasty

Ve dnech 14. a 15. října 2014 pořádá společnost TD-IS další ročník tradiční konference IT Forum věnující se zejména podnikovým aplikacím pro výrobní firmy. 

 

Akce se koná v resortu Darovanský Dvůr, v obci Břasy. Zúčastnit se je možné obou nebo jen jednoho dne, dle výběru programu. Účast je bezplatná na základě registrace do 9. 10. na: www.td-is.cz/cs/registrace/it-forum-2014.htm
Účastníci si hradí pouze případné ubytování (v hotovosti při příjezdu, objednávku ubytování je možně případně zrušit bez poplatku do 6. 10. do 12.00).

Letošní konference bude tematicky zaměřena na oblasti:
-    simulace vstřikování plastů,
-    simulace proudění,
-    podpora vývojového procesu Autodesk PDS,
-    mechanické a dynamické analýzy,
-    řízení životního cyklu dokumentů (DMS),
-    řízení životního cyklu výrobku (PLM),
-    manufacturing Execution Systém (MES),
-    ERP pro malé, střední i větší firmy.

V programu nebudou ani letos samozřejmě chybět zákaznické studie z nasazení IS v oblasti těžkého strojírenství, výroby dílů pro automotive sektor, nástrojáren, apod. Úterní program 14. 10. je věnován souboru přednášek k aplikacím ve výrobním prostředí, mj. např.:
-    Pokrytí procesů výrobního podniku řešeními dodávanými TD-IS (jak optimálně řídit vývoj, konstrukci, technologie, výrobu, jakost, servis, nákup a další firemní procesy.
-    MES (Manufacturing Execution Systém) v produkčním prostředí (nasazení ve společnosti Doosan Škoda Power).
-    Pokrytí procesů výroby, kvality a vývoje ve firmě Copotex (výrobce plastových dílů pro automobilový průmysl).
-    Řízení kvality v projektech implementace PLM (Tayllor & Cox - využití metodiky PRINCE2).
-    Představení divize TD-FS (komponenty pro fluidní systémy nejvyšší kvality).
-    ERP pro menší a středně velké firmy (možnosti plánování, MRP, web a další.
-    ERP pro velké a středně velké firmy (Oracle JD Edwards ve výrobě).
-    Implementace PLM v Doosan Heavy Industry.

Kromě odborných prezentací je připravena i řada workshopů, jimž je věnován druhý den konference (středa 15.10.), kde se s představovanými produkty bude možné seznámit detailně a prohlédnout si „naživo" i portfolio komponent pro fluidní systémy divize TD-FS v nejvyšší kvalitě. Ty budou k dispozici po celé dva dny konání konference, stejně jako odborníci na tuto oblast.

Workshopy budou zaměřeny na následující témata:
-    EasyArchiv/PLM pro strojírenskou, plastikářskou a jinou výrobu (řízení přístupu k dokumentaci při kooperaci více pracovníků, správa změnového a schvalovacího řízení),
-    EasyTechnology – řízení a plánování výroby (novinky v ET, Využíváte všechny dostupné funkcionality ET? Znáte možné zkratky zadávání a vyhledávání informací?),
-    Oracle Agile PLM,
-    Podpora vývojového procesu Autodesk PDS,
-    Simulace vstřikování plastů,
-    Simulace proudění,
-    Mechanické a dynamické analýzy.

Vítány jsou i další náměty na workshopy a témata, která byste rádi prodiskutovali (vyplňte případně v registračním formuláři).
Po celou dobu konference budou pro účastníky připraveny i stanice s CAD produkty Autodesk, a také soutěž v modelování na čas (pro ty, kdo stihnou zvládnout soutěžní limit 60 min jsou připraveny odměny v podobě lahví dobrého vína).
 

 
Publikováno: 25. 8. 2014 | Počet přečtení: 3309