EDF murr Schunk

Misan & Sandvik: seminář Bezpečně, Efektivně, Jedinečně

Společnost Misan, ve spolupráci s renomovaným dodavatelem obráběcích nástrojů firmou Sandvik, pořádá ve svém předváděcím středisku v Lysé nad Labem ve dnech 2. a 3. dubna 2014 specializovaný seminář „Bezpečně, Efektivně, Jedinečně“. Seminář je zaměřený, jak už napovídá název, na témata související se zajištěním stabilní a produktivní výroby jakožto komplexního procesu včetně aplikace posledních novinek v oboru technologie obrábění, jež umožňují zvýšit efektivitu výroby. 

 

Do 9.00 hodin bude probíhat registrace účastníků, po níž začne vlastní program semináře zahájený prezentací firmy Misan a její nabídky obráběcích strojů, na kterou naváže po přestávce v 10.50 prezentace řešení Sandvik Coromant. Po obědě budou následovat praktické ukázky obráběcích aplikací na strojích v předváděcím středisku Misan. Během organizovaných ukázek strojů pak budou účastníci moci v řezu shlédnout výběr ze sortimentu jednoho z předních světových výrobců číslicově řízených obráběcích strojů, firmy Okuma Corporation, dále vysokorychlostní obráběcí centra Brother, přesné stroje pro dokončovací operace Okamoto, či „technologii budoucnosti“ - vrstvené laserové spékání práškových kovů na stroji Concept Laser M2. Celkem bude vystavena více než desítka špičkových výrobních strojů, reprezentujících nejmodernější technologie v obrábění. Stroje budou vybaveny nástroji, jimiž se firma Sandvik Coromant bude během ukázek obrábění prezentovat nejen osazením výrobních strojů novinkami v oblasti řezných nástrojů, ale i dalšími ukázkami nejmodernějších trendů v nástrojařském oboru.
Na závěr budou mít účastníci semináře možnost k individuálním diskusím se zástupci obou společností pro řešení vyhovující jejich konkrétním potřebám a požadavkům.
Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 28. 3. 2014 na www.misan.cz/formular/18-seminar-misan---sandvik-2-342014. Účast na semináři je pro registrované účastníky zdarma.

 

 
Publikováno: 11. 3. 2014 | Počet přečtení: 3430