hnv murr

Dny otevřených dveří DMG / MORI SEIKI Czech

Ve dnech 8. až 12. dubna 2013 se v sídle českého zastoupení DMG / Mori Seiki na Kaštanové ulici v Brně představí i v ČR „naživo“ v provozu 7 hightech exponátů, které měli možnost vidět účastníci firemního Open House v německém Pfrontenu. 

 

Nyní mají i čeští zájemci z řad strojařů, kteří se do Pfrontenu nedostali, seznámit se se špičkovými inovacemi. Vedle obráběcího centra MILLTAP 700, prvního výsledku společného vývoje společností DMG a MORI SEIKI, se každý den od 9. do 17. hodiny představí technologie budoucnosti pro soustružení a frézování. Řada ECOLINE nové generace zaujme svým funkčním designem a excelentním výkonem stejně jako inovativní produkty a softwarová řešení DMG / MORI SEIKI LifeCycle Services pro maximální produktivitu.
Zastoupeny budou jak špičkové soustružnické technologie v podobě CNC soustruhu řady NLX (NLX2500SY/700), tak frézovací technologie reprezentované řadou univerzálních CNC frézovací strojů DMU (DMU 50, DMU 65 monoBLOCK). Dále bude možné vyzkoušet si možnosti novinek řady Ecoline, zastoupené univerzálním CNC soustruhem CTX 310 ecoline, či vertikálním obráběcím centrem DMC 635 V ecoline. K dalším lákadlům patří pak podle organizátorů např. vysoce produktivní kompaktní obráběcí centrum MILLTAP 700. V rámci dnů otevřených dveří DMG / MORI SEIKI Czech se přestaví i program dmg / mori seiki lifecycle services, v podobě systému Microset a předseřizování nástrojů na stroji UNO 115 ecoline.
Zájemci o účast na akci by měli potvrdit svůj záměr na faxovém čísle +420 545 426 329, nebo online na webových stránkách firmy www.dmgmoriseiki.com.
 

 
Publikováno: 24. 3. 2013 | Počet přečtení: 4678