EDF murr Schunk

V soutěži VMware lze získat virtualizační software za 2 tisíc dolarů

Společnost VMware, pořádá soutěž pro celý region Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA). Malé a střední firmy z tohoto regionu mají příležitost splnit si své velké plány, pokud se jim podaří v pouhých 200 slovech vysvětlit, jak by využili virtualizační a cloudovou technologii VMware k proměně svého podnikání, a zaujmout odbornou porotu natolik, aby je vybrala jako vítěze mezinárodní soutěže s názvem „Odvážný plán – cesta k úspěchu“. 

 

 

Hlavní výhrou v soutěži bude software a služby společnosti VMware v hodnotě 20 000 dolarů pro firmu, která nejlépe popíše využití řešení VMware pro zjednodušení IT nebo posun k IT jako služba a následnou proměnu podnikání. Proměna může spočívat např. v otevření nové pobočky jako reakce na potřeby trhu, uvedení nových produktů a služeb nebo v pomoci zaměstnancům pracovat efektivněji a flexibilněji.
Nejnovější výzkum společnosti Canalys ukázal, že malé a střední firmy plánují zrychlit svůj přechod k virtualizaci a docílit tak efektivity a posunu k IT jako služba. Do roku 2014 bude virtualizováno dvakrát více malých a středních firem. „Naši SMB zákazníci se nám svěřují, že se musí soustředit na celou řadu oblastí, zvláště v tomto složitém prostředí. Ale firmy, které zahrnuly IT do svého podnikání, získaly mnoho výhod. Pořádáme tuto soutěž, protože chceme přimět více malých a středních firem, aby začaly přemýšlet kreativně o možnostech, jak může IT proměnit jejich podnikání a pomoci jim proměnit vize v realitu,“ řekl John Churchhouse, ředitel pro SMB v zemích EMEA.

Jak se zúčastnit
•    Pro účast v soutěži musí firmy napsat příspěvek ne delší než 200 slov a odeslat ho prostřednictvím internetové stránky soutěže Odvážný plán – cesta k úspěchu (www.thinkingbigcompetition.com) do 31. 7. 2012.
•    Účastníci by měli nastínit pádné důvody pro využití řešení VMware, předvést kreativitu, schopnost inovativního využití technologií VMware a vysvětlit, jaké produkty by ve své firmě využili. Soutěžící zároveň musí vysvětlit, jak by změřili efekt, který by případná výhra přinesla jejich firmě, ať už z hlediska firemních výsledků nebo proměny podnikání.
•    Firmy, které se chtějí soutěže zúčastnit, musí mít méně než 1000 zaměstnanců a být registrované v jedné z následujících zemí: Belgie, Česká republika, oblast Dubaje, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Jižní Afrika, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko nebo Turecko.
Všechny přihlášky budou posuzovány zkušenou porotou, kterou sestavila společnost VMware. Vítěze vybere z užší skupiny kandidátů Alistair Edwards, vedoucí analytik firmy Canalys, společně s VMware porotou. Z deseti finalistů, které porota zhodnotí jako nejzajímavější, bude následně vybrán jediný vítěz. Vyhlášení proběhne na konferenci VMworld 2012 v Barceloně.
 
Podrobné informace o soutěže a možnosti účasti lze získat na webové stránce www.thinkingbigcompetition.com
 

 

 
Publikováno: 29. 5. 2012 | Počet přečtení: 3888